Opel Mokka

Cesur ve kusursuz Mokka ile geleceğin ipuçlarını keşfetmeye hazır mısın? Yeni ikonik Opel vizörü, Pure Panel sistemiyle zenginleşen saf kokpit tasarımıyla Mokka.

Göz alıcı

Mokka’nın gövdesinin heyecan verici çizgileri, yeni Alman tasarım dünyasına yolculuğun başlangıcıdır. İç mekandaki orantılı tasarım, ışık, hacim ve teknoloji uyumunun yarattığı olağanüstü sürüş deneyimini Mokka’nla keşfedeceksin.

Cesur jant tasarımları

Mokka, sıra dışı ve benzersiz tasarımıyla hayatına girmeye hazır. 17” veya 18” cesur ve dikkat çeken jant seçenekleriyle öne çıkan Mokka ile sportifliği bir sonraki seviyeye taşı.

Yeni̇li̇kçi̇ tasarım

Mokka, özgün, saf ve cesur kimliğiyle farkını her an yansıtır. Ön yüzde yer alan vizör ve Pure Panel iç kokpit modern bir görünüm sunar.

Di̇kkat çeki̇ci̇

Mokka’nın atletik ve dinamik görünümü, tasarımdaki cesur bir ifadeden çok daha fazlası! Mokka’nın tasarımı yeni Alman mühendislik felsefesinin ve Opel’in bakışları üzerine çeken gelecek felsefesinin yollara ilk yansımasıdır.

Panorami̇k geri̇ görüş kamerası

Yüksek çözünürlüklü panoramik geri görüş kamerası 180°’lik görüntüleme imkanı sunar. Böylelikle geri manevralarını rahatça yapabilir, olası engellerden kolaylıkla kaçınabilirsin.

Geli̇şmi̇ş park pi̇lotu

Mükemmel bir park Mokka ile hiç olmadığı kadar kolay. Gelişmiş park pilotu boş yerleri belirler ve Mokka’yı kendi kendine park eder. Ayrıca bu sistem park alanlarından direksiyona dokunmadan çıkmanı da sağlar.

Akti̇f aci̇l frenleme si̇stemi̇

Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi tehlikeli koşullar fark ettiğinde seni sesli olarak uyarır. Üstelik sistem bir yayanın ya da farklı bir aracın sana çok yaklaşması durumunda aracı yavaşlatabilir ve tamamen durdurabilir. Böylelikle Mokka kaza riskinin en aza inmesini sağlar.

Adapti̇f hız sabi̇tleyi̇ci̇

Adaptif hız sabitleyici öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yollarda daha konforlu bir yolculuk sunar. 30 – 180 km/s hızda kullanılırken aktifleşen bu sistem, gerekli gördüğü zamanlarda Mokka’nı tamamen durdurur ve kaza riskini en aza indirir.

Navi̇gasyon

Opel’in son teknolojiyle donatılan 10” Multimedya NaviPro’da yer alan 3 boyutlu navigasyonuyla, istediğin yere gitmek şimdi çok daha kolay!

Bi̇lgi̇ ve eğlence si̇stemi̇

Apple CarPlay*, Android Auto**, Bluetooth ve USB gibi bağlantı seçenekleriyle olmak istediğin yerdesin. Ayrıca Mokka ile tüm yolculukları daha keyifli hale getirmek için 6 hoparlörlü müzik sisteminin sesini biraz daha açmayı da unutma.

Motor

Mokka son teknoloji ürünü, verimli ve performanslı motor ile sunulmaktadır. 130 beygir turbo benzinli motoru ile olağanüstü kullanım özelliklerine sahiptir.

Şanzıman ve sürüş modları

Mokka’da sunulan, son teknoloji 8 ileri otomatik şanzıman ile hızlı ve sarsıntısız vites geçişlerine sahip ol. Dilersen farklı modlarından birini seçebilir veya şanzımanı manuel moda alıp direksiyon arkasında kulakçıklardan Mokka’ya hükmedebilirsin.

Performans teknoloji̇si̇ 

Güç verileri, tek başına yeterli değildir. Gücün tam olarak nerede ve nasıl kullanıldığı da önemlidir. Mokka, akıllı özellikler ve ileri teknolojileri ile herkesin tam kontrolle gücün tadını çıkarmasını sağlar.