Opel Astra Elektrikli

Yeni Nesil Sürüş Deneyimi. Geleceğe Hazır.
Şimdiye kadar ürettiğimiz en çevre dostu Astra ile tanış. Yeni Opel Astra Elektrik, yenilenen detoks tasarıma sahip. 
418 km’ye* kadar Elektrik Menzili.  26 dakika DC şarjı: %20 – 80 ve 115 kW (156 HP) Motor Gücü

Her Yönü İle Etkileyici

Yeni Opel Astra Elektrik, cesur tasarım dilini tamamen elektrikli ve emisyonsuz sürüş teknolojisi ile birleştiriyor. Alman mühendisliğinin ruhunu taşıyarak yeni bir sürüş deneyimine öncülük ediyor.

Premium konfor

Yeni nesil konfor alanı

Yeni Astra Elektrik, AGR1 onaylı koltuklara sahip. Ayarlanabilir başlıklar, elektrikli bel desteği, elektrikli minder eğim ayarı ve minder uzantısı gibi 10 farklı ayarlama seçeneğiyle, sadece konforlu değil aynı zamanda uzun süreli yolculuklarda sürücü ve yolcular için sağlıklı bir duruş sağlar.

 

1 Bu sertifika, çeşitli tıbbi disiplinlerden uzmanlardan oluşan bağımsız bir test komitesi tarafından verilen sertifikadır. 

Cesur ve yalın tasarım

Detoksla daha özgür
Yeni Astra Elektrik, kendine özgü duruşu ile diğer otomobillerden çok farklı. Tasarımdaki her bir çizgi ve detay, geleceğin sürüş deneyimini vaadeder. Marka yüzü Opel Vizör® ile başlayan, cesur ve yalın çizgilerle devam eden tasarım dili, yeni Astra Elektrik’e sportif bir duruş kazandırır ve böylece kalabalıklardan sıyrılmanı sağlar.

Güvenli & yenilikçi

Teknolojisi ile seni korur
Yeni Astra Elektrik, sürüşünü kolaylaştırırken seni ve etrafındakileri güvende tutmak için akıllı güvenlik özellikleriyle tasarlandı.

Elektriklenen Sürüş Keyfi

Menzil, şarj cihazı ve daha fazlası
Yeni Astra Elektrik ile %100 elektrikli ve emisyonsuz bir sürüş deneyimi. 115 kW 156 HP güç ve 270 Nm anlık hazır tork ile 170 km/s’e kadar keskin hızlanma sunar.