Suzuki S-Cross

Dış tasarım

Üstün, kendine güvenli, güçlü. S-Cross, karşı koyulması imkansız, etkileyici bir SUV tasarımına sahiptir. Genel atletik görünümünün yanı sıra zarif detaylarıyla da rutinden kurtulmanın yolunu bulmaya çağırır.

Ön tasarım

Akıllara kazınan bir ön görünüm. Çarpıcı bir radyatör ızgarası, etrafını saran gündüz farları ve LED farlar ile göz alıcı bir ışık tasarımı. S-Cross, ilham veren kendinden emin tasarımıyla göz dolduruyor. Belirgin krom çıta, marka amblemini daha da vurguluyor.

Arka tasarım

En az ön tasarım kadar etkileyici bir arka tasarım. Tavan hattı sportif ve aerodinamik bir şekilde alçalırken, arka lambaların çarpıcı tasarımı ile aracın genişliği ve SUV görünümü ön plana çıkıyor.

Full LED Ön Farlar

S-Cross’un gözleri ikinci bir bakışı hak ediyor. Gündüz farları ve farlar buluşarak etkileyici bir ışık tasarımı sunuyor. Enerji tasarruflu LED teknolojisi sayesinde burada çok daha özgür bir tasarım hayat buluyor.

LED Stoplar

LED teknolojili arka lambalar, tümüyle kendine has ve karakteristik bir tasarım dilini yansıtıyor. Bu sayede S-Cross, arka tasarımından anında ayırt edilebiliyor.

#HibritinTurbosu: Az Yakıt Çok Performans

İster şehir içerisinde seyahat edin ister bir maceraya doğru yol alın. Rotanız neresi olursa olsun S-Cross üstün teknolojik özellikleriyle size hem performanslı hem de tasarruflu bir sürüş sunar.

48V Akıllı Hibrit Teknolojisi, her yol koşulunda motoru destekler, aynı zamanda kendisi için de enerji üretir. Böylece her kilometrede daha yüksek verimlilik sağlar. Elektrik gücü ayrıca motora çok daha yüksek bir ivmelenme kuvveti sağlarken, düşük motor devirlerinde bile anlık güç oluşturulabilmesi, ivmelenmenin pürüzsüz ve akıcı şekilde gerçekleşmesini sağlar.

 

ALLGRIP SELECT 4×4 Sürüş Sistemi

Opsiyonel Suzuki ALLGRIP SELECT 4×4 Sürüş Sistemi; yakıt tasarruflu sürüşten sportif ve arazi sürüşüne kadar 4 farklı sürüş ayarının seçilmesine olanak sağlar. Çekiş optimizasyonu istenirse otomatik olarak da yapılabilir.

ALLGRIP Select 4×4 Sürüş Sitemi ile tanışın

Adaptif Hız Sabitleme Sistemi

Azami hız sınırlama (ACC) özellikli adaptif hız sabitleme sistemi, milimetre dalga radarı kullanarak yolu izler ve önde seyreden araçlarla istenen mesafeyi otomatik olarak korur.

Çok fonksiyonlu ekran

Eksiksiz bilgi sahibi olmak isteyen herkes için. Lastiklerde kalan hava basıncından mevcut G kuvvetlerine kadar tüm bilgileri gösterir. Daha birçok başka bilgi de sunar

İki bölgeli otomatik klima

Herkesin rahat hissedeceği ortam sıcaklığı farklıdır. Bu nedenle iç mekanın sol ve sağ tarafı için farklı klima ayarları yapılabilir.

360 derece kamera

Sistem, dokunmatik ekran üzerinden 360 derecelik görüş sağlayan 4 kamera ile çalışır. Farklı bakış açılarıyla görebilmek genel durumu en iyi şekilde kavramayı ve güvenli park etmeyi sağlar.

9 inç HD dokunmatik ekran

Büyük dokunmatik ekran, sürücünün göz hizasında optimum bir noktada bulunuyor. Burada komple bir multimedya deneyimi sizi bekliyor: Kablosuz Apple CarPlay, Bluetooth® üzerinden eller serbest konuşma sistemi. Ekran, araç bilgisayarındaki birçok faydalı bilgiyi görüntüleme olanağı da sağlıyor. Tüm bilgiler kolayca anlaşılacak şekilde görüntüleniyor ve 9 inç modelde en iyi HD kalitesiyle sunuluyor.

Çift sensör destekli aktif fren desteği (DSBS)

Çift sensör destekli aktif fren desteği, olası bir çarpışma tehlikesine karşı görsel ve sesli uyarı verir. Çarpışma riski çok yüksekse otomatik olarak müdahale eder ve aracı frenler.

Park yerinden çıkma asistanı (RCTA)

Arka tampondaki radar sensörleri, park yerinden geri geri çıkarken akan trafikte yaklaşan bir araç olması halinde hemen alarm vererek sürücüyü uyarır.

Geri sürüş kamerası ve park yardımı

Gözler hep açık: Geri sürüş kamerası ve sensörler sayesinde, park edilen yerin dar olması halinde sürücüye sesli ve görsel uyarı verilir.

Kör nokta uyarı sistemi

Görünmeyeni görün: Arka tampondaki radar sensörleri, aracın yanındaki ve arkasındaki trafiği denetler. Kör noktada başka trafik katılımcılarının mevcut olması halinde direksiyon başındaki sürücüye anında uyarı verir.

Yorgunluk sensörü

Sistem, araçtaki direksiyon hareketlerini sürekli olarak analiz eder. Tutarsız direksiyon manevraları yapılması halinde sürücüye sesli ve görsel uyarı verilir