OPEL GRANDLAND

AFL LED FARLAR

Geliştirilmiş sürüşe duyarlı Full LED ön farlar (AFL+)  5 farklı aydınlatma modu1 ile mümkün olan en iyi aydınlatmayı sağlamak için koşullara uyum sağlar.

ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Adaptif hız sabitleyici, öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yolları daha konforlu hale getirir. Sistem, 30-180 km/s arasındaki hızlarda aktiftir ve gerekli gördüğü takdirde otomobili tamamen durdurabilir.

AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ

Ön çarpışma uyarısı ve aktif acil frenleme sistemi tehlikeli koşulları tespit edebilir ve sesli olarak sürücüyü uyarır. Bir başka aracın ya da yayanın fazla yaklaşması durumunda sistem aracı yavaşlatabilir, 30 km/saat hıza kadar tamamen durdurabilir.

GÜVENLİK

Şerit koruma özelliği, kör nokta uyarı sistemi ve yorgunluk tespit sistemi gibi son teknoloji güvenlik sistemleri sürüşü daha kolay ve daha güvenli hale getirir.

360° KAMERA

Gelişmiş 360° kuş bakışı çevre görüş kamerası çevrenizde olan nesneleri gösterir. Bu sayede park alanına girmek veya park alanından çıkmak son derece kolaydır.

GELİŞMİŞ PARK PİLOTU

Bir düğmeye basarak sistemi etkinleştirin ve ellerinizi direksiyondan çekerek Grandland’ın kendiliğinden park edişini izleyin.

Grandland ile herhangi bir maceraya hazırsınız. Üstün teknoloji ve heyecan verici bir tasarımla donatılan Grandland yolları sarsmaya hazır.

DIŞ TASARIM

Grandland, keskin hatları, kaslı görünümü ve sportif sürüş dinamikleriyle her türlü maceraya hazır.

İÇ TASARIM

Premium malzemeler, etkileyici ve ergonomik tasarım , Grandland’ı size özel bir alana dönüştürür.

DÖŞEMELER VE YÜZEYLER

Grandland’daki yumuşak dokulu malzemeler, AGR onaylı1 kumaş ve deri görünümlü koltuk döşemeleri ile birleşerek hem konforlu hem kaliteli bir iç mekan sunar.

JANTLAR

Grandland’da sunulan 17”, 18” veya 19 ” alaşımlı muhteşem tasarımlı jantlar içinizdeki macera aşkını ateşler.

TAVAN SEÇENEKLERİ

Grandland’da sunulan çift renk tavan seçeneği ile çok daha çekici görünün. Panoramik cam tavan seçeneği ise güneşli günler ve yıldızlı geceler için idealdir.

 

AMBİYANS AYDINLATMASI

Orta konsol ve ön kapılarda bulunan ambiyans aydınlatması gece yolculuklarınızı çok daha keyifli bir hale getirir.

ERGONOMİK KOLTUKLAR

8 yönlü ayarlanabilir AGR (Sağlıklı Sırtlar Kampanyası) onaylı1 ergonomik koltuklar, uzun yolculuklarda üstün konfor sunar.

ISITMA ÖZELLİKLERİ

Isıtmalı direksiyon simidi, ısıtmalı ön ve arka koltuklar ile soğuk kış günleri çok daha sıcak ve konforlu geçecek.

ELEKTRİKLİ BAGAJ KAPAĞI

Hareket sensörlü, otomatik açılır elektrikli bagaj kapağını, arka tamponun altına ayağınızı uzatarak veya düğmeye basarak hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

BAGAJ ALANI

FlexFoldTM katlanabilir koltuk sistemi, 60/40 katlanabilir veya kayak gibi uzun yükleri taşımak  için orta koltuğun iç tarafı katlanabilir. Bir tuşa basarak 514 litrelik bagaj bölmesini 1652 litreye kadar genişletebilirsiniz.

NAVİGASYON

Kaybolmadan sınırlarınızı genişletin. NAVI 5.0 IntelliLink’in entegre 3 boyutlu haritası ile rotanız parmaklarınızın ucunda.

 

  • Dinamik 3 boyutlu navigasyon
  • Türkiye haritası
  • İlgi noktaları ve ara durak belirleme özelliği
  • Sesli komut özelliği ve sesli komut ile adres girişi

KABLOSUZ SARJ

Opel Grandland kablosuz şarj sistemi ile artık kabloya ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzu şarj alanına yerleştirmek.

MOTORLAR

Dizel ve benzinli motor seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun motoru Grandland’da bulabilirsiniz.

 

Motor seçenekleri:

  • 1.5 litre turbo dizel, 130 hp/300 Nm
  • 1.2 litre turbo benzinli, 130 hp/230Nm

ŞANZIMANLAR

8 ileri otomatik şanzıman ile hızlı ve sarsıntısız viteş geçişlerine sahip olun.