OPEL COMBO

5 kişilik oturum alanısayısız depolama çözümü ve akıllı güvenlik özellikleriyleYeni Combo, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı.

  • 8″ dokunmatik renkli ekran
  • Saklama Bölmeli Panoramik Cam Tavan
  • 950 litre bagaj hacmi
  • LED Gündüz Farları
  • Çocuk koltuğu sabitleme düzeneği ile katlanabilir arka koltuklar
  • Isıtmalı Direksiyon
  • 180 derece panoramik geri görüş kamerası
  • Sağ ve Sol Tarafta Sürgülü Kapılar
  • Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma sistemi

ÇOK YÖNLÜLÜK

5 KOLTUK VE DAHA FAZLASI

Yeni Combo’da her şey esneklikten ibaret. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, arka sıradaki 3 koltuğu rahatça katlayabilirsiniz.

EN GENİŞ ALANI YARATIN

950 litrelik alanı, size sınırsız pratiklik sağlar. Tek yapmanız gereken, içine sığacak kadar eşya bulmak.

TÜM AİLENİZİ SIĞDIRIN

40/60 katlanabilir koltuklar veya üç bireysel katlanabilir koltuk, tercih sizin. Ailenizin küçük üyelerinin güvenlik ve konforu için ise Çocuk Koltuğu Sabitleme Düzeneği standart.

HER İHTİYAÇ İÇİN SAKLAMA ALANI

28’e varan bölme ve 186 litrelik hacmiyle, Yeni Combo’da her ihtiyacınız için bir saklama çözümü var.

ESNEKLİĞE PRATİK ERİŞİM

Her iki yanda da bulunan sürgülü kapı giriş çıkışlarımızı kolaylaştırıyor. Camı açabilen bagaj kapısı ile bagaja ulaşmak çok hızlı ve kolay.

Dış Tasarım

KUSURSUZ BİR OPEL

Gerçek bir Opel tasarım. Yeni Combo, şıklığı, kendine güvenen görüntü, yüksek kalitesi ve akıllı yenilikleriyle dikkat çekiyor.

İç Tasarım

AKILLI İÇ TASARIM

Yükseltilmiş oturma pozisyonu, sezgisel kontroller, ısıtmalı direksiyonve geniş bir alan. Yeni Combo’nun iç mekanı, akıllı bağlantı teknolojileri ve pratik özellikleri bir araya getiriyor.

Sürücü ergonomisine odaklanarak, Yeni Combo’nun iç alanını, düzenli ve kullanışlı bir biçimde tasarladık. Büyük orta konsol üç akıllı işlevsel alana bölündü. Bilgi eğlence sistemi üst kısımda, ısıtma ve havalandırma ise aşağıda yer alır. En alt bölmede ise, içeceklerinizi kolay ulaşılabilir şekilde tutmanız için uygun bir saklama alanı mevcuttur.

 

GÖKYÜZÜNE MERHABA DE

Tavanda yer alan fonksiyonel saklama alanı, depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için pratik bir çözüm sunuyor. Panoramik cam tavan ve elektrikli güneşlik ile gökyüzü içeri doluyor.

AKILLI AYDINLATMA

Led Gündüz Farları sürüşünüze verimlilik katar, hem sizi hem diğer sürücüleri gündüz saatlerinde yolda güvende tutar.

ARKAYA BAKMADAN ARKANI GÖR

180° geniş açılı Panoramik Geri Görüş Kamerası aracın çevresini 8dokumatik ekrana yansıtıyor, ekrandaki rehber çizgiler ise geri sürüşü kolaylaştırıyor.