OPEL CROSSLAND

Hayat Kadar Güzel! Yeni Crossland yenilenen tasarımı, orijinal Opel vizörü ve çok yönlü pratik özellikleri ile günlük hayattaki yeni yol arkadaşınız.

 

STİL VE ÇOK YÖNLÜLÜK BİR ARADA.

Yeni Crossland, AGR onaylı Alcantara koltukları, yüksek oturma pozisyonu ve sınıf lideri genişliğiyle ister kısa, ister uzun tüm yolculukları sizin için keyifli hale getirir.

İYİ HİSSETMEK, İYİ GÖRÜNMEKLE BAŞLAR.

Yeni Crossland, AGR onaylı Alcantara koltukları, yüksek oturma pozisyonu ve sınıf lideri genişliğiyle ister kısa, ister uzun tüm yolculukları sizin için keyifli hale getirir.

GÜVENLİ VE KONFORLU BİR SÜRÜŞ.

Yeni Crossland, cesur bir SUV stilinden daha fazlasını sunar. Yenilikçi güvenlik asistanları, IntelliGrip Antipatinaj Sistemi, 180 derece Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi özellikler yolculuğunuzu daha güvenli ve konforlu getirir.

DIŞ TASARIM

Yeni Crossland’in cesur ve yenilikçi tasarımı, yoğun günlük yaşamınıza renk katmaya her zaman hazır.

İÇ TASARIM

Geniş ve pratik sürücü kokpiti, Alcantara koltuklar, kaliteli malzemeler ve yüksek oturma pozisyonu ile birinci sınıf konforun keyfini çıkarın.

ARKA TASARIM

Yeni Crossland, arka tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kanat tasarımlı koyu renkli LED arka stoplar, stoplar arasında bulunan siyah şerit1 ve yenilenen yazı tipi ile daha geniş ve güçlü bir görünüm.

YENİLENEN JANT TASARIMI

16” ve 17” jant seçenekleri ile daha güçlü bir görünüme sahip olun. Jantlardaki elmas kesim detaylar, Yeni Crossland’in gövdesindeki krom detaylarla mükemmel bir uyum sağlar.

PANORAMİK CAM TAVAN & ÇİFT RENK TAVAN

Yeni Crossland’in yenilikçi dış tasarımını biraz daha heyecan verici kılmak için Elmas Siyah ya da Alp Beyaz renk tavan seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Tercihiniz gök yüzünü seyretmek ise Panoramik Cam Tavan seçeneği tam size göre.

AFL LED FARLAR

Yeni Crossland’ın sürüşe duyarlı AFL Full LED farları, her koşulda görüşünüzü büyük ölçüde artırır ve güvenli bir sürüş sağlar.

Otomatik uzun far asistanı, otomatik far yükseklik ayarı ve viraj aydınlatmaları ile gözünüzü yoldan ayırmadan tüm dikkatinizi sürüşe vermeniz mümkün.

180° PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Yeni Crossland’in panoramik geri görüş kamerası yüksek çözünürlüklü ve 180 derecelik bir görüş açısı sağlar. Böylece geri manevralarınızı rahat bir biçimde yapabilir ve olası engellerden kaçınabilirsiniz.

AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ

Aktif acil frenleme sistemi düzenli olarak yayaları ve gözden kaçırabileceğiniz araçları algılar. Olası bir çarpışma durumunda sizi uyarır ve bir aksiyon alınmazsa otomatik olarak fren yapar1.

INTELLIGRIP ANTİPATİNAJ SİSTEMİ

IntelliGrip Antipatinaj Sistemi zemin ne olursa olsun yol tutuşunu optimum seviyede tutar. Yolda çakıl, çamur veya kar mı var? 5 sürüş modundan birini seçin ve gerisini Yeni Crossland’e bırakın.

GELİŞMİŞ PARK PİLOTU

Gelişmiş park pilotu sizin yerinize boş park yerlerini tespit eder ve direksiyona müdahale ederek kendi kendine park eder. Ayrıca park alanlarından ellerinizi kullanmadan çıkmanıza yardımcı olur.

MOTORLAR

Yeni Crossland’in verimli ve performanslı motorları ile tanışın.120 beygir dizel, 130 beygir benzinli motorları ile dinamik ama bir o kadar da verimli bir sürüş sağlayın.

ŞANZIMANLAR

6 ileri manuel ve 6 ileri tam otomatik şanzıman ile rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayın. Üstelik 6 ileri otomatik şanzımandaki Quickshift teknolojisi ile hızlı ve sarsıntısız vites geçişleri mümkün.

EMİSYONLAR

Yeni Crossland ‘in motorları tüm Avrupa emisyon standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Verimlilik artırıcı teknolojiler ve Start- Stop sistemi gibi emisyon azaltıcı özellikler, daha düşük yakıt tüketimi ve daha az çevre krililiği anlamına gelir.