OPEL ASTRA

Opel Astra, “Almanya’da 50.000 Euro’nun altındaki en iyi otomobil” kategorisinde Altın Direksiyon Ödülü’nün sahibi oldu. Kaynak: AUTO BILD (#45/2022) & BILD AM SONNTAG (#46/2022)

 

Almanya’da tasarlandı ve üretildi: Astra ince işlenmiş detayları, heyecan veren sürüş deneyimi ve yeni nesil teknolojileriyle eşsiz bir deneyim sunuyor. Turbo beslemeli benzin ve dizel motor seçenekleri, hızlı ve sarsıntısız vites geçişlerine sahip şanzımanlarla keyifli bir sürüşe hazır ol.

TASARIM.

Dinamik dış tasarım
Keskin hatlar, gereksiz unsurlardan arındırılmış çizgiler ve Opel Vizör® ile Astra, daha önce hiç olmadığı kadar cesur bir tasarıma sahip.

Benzersiz iç tasarım
Yalın ve tamamen dijital Pure Panel® kokpit, standart 10 ̋ + 10 ̋ HD ekranları ile sürüş bilgilerine erişimi kolaylaştırırken minimalist yapısı ile sürüş odağını artırıyor.

Tüm dikkatler üzerinde

Sıradan olanı takip etmekten vazgeç. Siyah tavan ve panoramik açılır cam tavan1 gibi ögelerle tarzını yansıt.

İyi işlenmiş detaylar

Astra’nın özel hafif alaşım jantlarının görsel dinamizmi ile özgünlüğünü ortaya çıkar. Sportif, cesur ve yalın bir stil sunan jantlar, Astra’nın sürüşü kadar tasarımının da heyecan verici olmasını sağlıyor.

Her açıdan göz kamaştırıcı

Opel Astra’da ince işlenmiş detayları her yerde görmek mümkün. Cesur ve yalın Alman tasarımı, enerji tasarruflu LED lambalarıyla mükemmel bir uyum sağlıyor.

Gelecekle tanış

Astra’nın ön yüzünde yer alan Opel Vizör®; Intelli-Lux LED®Pixel Farlar1, radarlar ve sensörler gibi teknolojileri bünyesinde kusursuzca bir araya getiriyor.

Intelli-Lux LED® Pixel Farlar

Adaptif 168 LED hücresine ve 10 farklı aydınlatma moduna sahip Intelli-Lux LED® Pixel Farlar1, trafikteki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını engellerken her hava ve yol koşulunda optimum aydınlatma sağlıyor.

Anahtarsız giriş ve çalıştırma

Akıllı kapı kollarıyla eşleştirilmiş Astra’nın anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği1 ile otomobiline bin, başlat düğmesine bas ve yolculuğuna başla.

Intelli-Vision 360° Çevre Görüş Kamerası

Intelli-Vision1, 4 adet HD kamera ile gerçek zamanlı 360° görüş sağlayarak park etmeyi kolaylaştırıyor.

Intelli-Drive

Bu sistem, yolculuklarınızda güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için Astra’nın gelişmiş üç özelliğini bir araya getirmiştir. Intelli-Drive; Şerit Ortalama Özellikli Aktif Şerit Takip Sistemi ile güvenli bir seyir imkanı sağlar.

Gelişmiş Kör Nokta Uyarı Sistemi ile daha uzak mesafelerden ve daha hızlı bir şekilde yaklaşan araçlara karşı sürücüyü uyarır. Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile geri manevra sırasında 40 metre mesafeye kadar; bisikletliler veya yayalar gibi yaklaşan nesneler hakkında seni uyarır.

Yeni nesil motorlar

Turbo beslemeli benzin ve dizel motor seçenekleri, hızlı ve sarsıntısız vites geçişlerine sahip şanzımanlarla akıcı ve keyifli bir sürüş sunuyor.

Şanzıman

Astra’nın dinamik ve aynı zamanda ekonomik şanzımanlarıyla tanış. Hem benzin hem dizel motorlar, hassas bir şekilde tasarlanmış 6 ileri manuel şanzıman veya son derece sorunsuz 8 ileri otomatik şanzıman seçimiyle birlikte gelmektedir.