OPEL CORSA

Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili

Opel Corsa, AUTOBEST ödüllerinde ‘’Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili’’ seçildi. Üç nesil üst üste bu ödüle hak kazanan tek otomobil olarak da bir ilke imza attı.

TASARIM.

GÖZ ALICI VE KUSURSUZ

Göz alıcı detayları ve kusursuz Alman Tasarımı ile Yeni Corsa her açıdan dikkat çekici.

SPORTİF VE ATLETİK

Ultimate donanıma özel sportif ve atletik tasarımıyla özel ön ve arka tamponlar, 17″ Elmas Kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz ile senin için kusursuz bir tercih.

LÜKSÜ HİSSET

Yolculuğun keyfini iki katlayan her detayın altında ince ayrıntılar ve yüksek kaliteli malzemeler gizli. Sürücü odaklı dijital gösterge tablosuyla yolculuğunu keyifle takip et.

HER AN HEYECAN VERİCİ

Sürüş keyfini aracın içine taşıyan sportif ve çekici detaylarla Corsa’nın içindeki her an seni daha da heyecanlandıracak.

BAŞ DÖNDÜRÜCÜ JANTLAR

Corsa’nın çekiciliğini özel jantlarla tamamlamak istersen 16” ve 17” alaşım jantlar arasında seçim senin.

TAVAN SEÇENEKLERİ

Yeni Corsa’nın siyah ya da beyaz tavanıyla şıklığını yansıtabilirsin. Ama tercihin yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutma.

INTELLILUX LED MATRIX ÖN FARLAR

Sınıfında ilk olan IntelliLux LED® Matrix Ön Farlar¹sayesinde çıktığın her yolu kusursuzca aydınlat ve geniş görüş kabiliyetiyle güvenli gece yolculuklarının keyfini çıkar.

TAVAN SEÇENEKLERİ

Yeni Corsa’nın siyah ya da beyaz tavanıyla şıklığını yansıtabilirsin. Ama tercihin yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutma.

ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ İLE AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

Şerit Takip Sistemi (LKA)¹ ² tehlikeli sürüşlere aktif tepki göstererek aracınızı şeride geri döndürür². Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDP)²ise aracınız şeritten istemsizce çıktığında sizi uyararak kazalara karşı önlem almanızı sağlar.

¹Kullanım sırasında eller direksiyon simidinde kalmalıdır.

²Opel sürücü yardım sistemleri, sürücüyü sisteme özel sınırlar dahilinde desteklemeyi amaçlar. Sürüş görevi sürücünün sorumluluğunda kalır.

180° PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Yeni Corsa’nın 180 derece Panoromik Geri Görüş Kamerası ile dar park alanlarında bile ustaca manevra yapmak hem güvenli hem de kolay hale geliyor.

AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ (AEB)

Beklenen Yeni Corsa’dan beklenenin ötesinde güvenlik önlemleri. Yeni Corsa’nın Aktif Acil Frenleme Sistemi, araçları ve yayaları algılayarak aracı yavaşlatır ya da fren yapmasını sağlar.

ÖN ÇARPIŞMA İKAZI (FCA)

Beklenen Yeni Corsa’dan beklenmedik uyarılar. Yeni Corsa’nın Ön Çarpışma İkaz Sistemi öndeki araç ve yaya ile aradaki ideal mesafeyi ayarlayarak olası kaza riskini azaltmaya yardımcı olur.

DİJİTAL GÖSTERGE TABLOSU

Yolculuğu her detayıyla yaşa! Yeni Corsa’nın geniş dijital gösterge tablosuyla hız, navigasyon ve çok daha fazlası her an gözünüzün önünde!

MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

Beklenen Yeni Corsa’dan göz dolduracak 10 inch multimedya sistemi. Apple CarPlay ve Android Auto destekli kapsamlı medya erişimiyle hiç bitmesin isteyeceğiniz keyifli yolculuklara çıkmaya hazırlanın.

MOTOR

Beklenen Yeni Corsa’dan beklenmedik motor performansı. Yılın motor geliştiricisi, sürüş performansı ve verimlilikte de bir adım önde. Benzinli ve dizel fark etmeksizin her zaman düşük yakıt tüketimiyle kusursuz bir sürüş sağlar.

ŞANZIMAN

Beklenen Yeni Corsa’nın sportif görünümü konforla buluştu. Direksiyon arkası kulakçıklarıyla sportif sürüşe imkan tanıyan otomatik 8 ileri şanzıman¹ile keyifli sürüşler sizi bekliyor.

¹100 BG ve 130 BG ile sunuluyor.