VOLVO V90 CC

Her şeyden kaçış otomobili.

Yenilenen İskandinav station vagon, tarzıyla hayatı keşfetmek için tasarlandı.

*Belirtilen yakıt tüketimi değerleri ve CO2 emisyonları, kullanıma yeni sunulan Dünya Çapında Uyumlaştırılmış Hafif Araçlar Test Prosedürüne (WLTP) uygun olarak belirlenmiş ve ayrıca Gerçek Sürüş Emisyonu (RDE) yöntemi kullanılarak uygulamalı sürüş işleminde ölçülmüştür. Rakamlar, NEFZ’ye göre raporlanmış WLTP ile ölçülen değerlerdir. Bu nedenle motorlar EURO 6d-TEMP emisyon standardına uygundur.

Yaşamınızı tasarlayın. Sezgisel konfor ve rahatlık özellikleriyle yolculuğunuzun her anında kontrol sizde olsun.

 

Daha çarpıcı tasarım

Yenilenen ızgara, spoiler, koruma levhası ve full LED arka farlardan oluşan şık dış tasarımla şehirde keşfe çıkın.

Geniş alanı keşfedin

Geniş ve genişletilebilir iç alan size rahat bir yolculuk için büyük özgürlük sağlıyor; yolculuğunuz ne kadar maceralı olursa olsun. Bütün aileyi toplayın, bütün eşyalarınızı alın ve zarif bir şekilde kaçın.

Mükemmel ses

Mükemmel şekilde konumlandırılmış Bower & Wilkins, hoparlörler, nerede oturursanız oturun bir senfonide ön sıradaymış gibi hissettiren oldukça net bir ses kalitesi sağlıyor.

Dünyayı keşfedin. V90 Cross Country aracınızdaki gelişmiş teknoloji ile daima ileride olmanıza ve yeni yollar keşfetmenize yardımcı olur.

Her yolu onunla aşın

Yağmur, güneş, sulu kar, fark etmez. Sürücü yardım teknolojisi ve gelişmiş dört tekerlekten çekiş bir araya gelerek her türlü yol koşulunda en iyi tepki veren sürüş deneyimini yaratıyor.

İstediğiniz yere gidin

Her koşulda yola devam edin. Dört tekerlekten çekiş, off road sürüş modu, eğim iniş kontrolü, büyük tekerlekler ve yerden yüksek yapısı istediğiniz yere gitmenize olanak tanıyor;

Rafine sürüş

Mild hybrid güç aktarma sistemimiz fren yaptığınızda enerjiyi geri kazanarak yakıt tasarrufu sağlıyor. Kalkıştan itibaren hemen rafine bir sürüşün tadını çıkarın.