VOLVO S90

Daha fazlasını bekleyin.

Yeniliklere tanık olun. İskandinav lüks sedan ile yolculuğunuzun keyfini çıkarın.

*Belirtilen yakıt tüketimi değerleri ve CO2 emisyonları, kullanıma yeni sunulan Dünya Çapında Uyumlaştırılmış Hafif Araçlar Test Prosedürüne (WLTP) uygun olarak belirlenmiş ve ayrıca Gerçek Sürüş Emisyonu (RDE) yöntemi kullanılarak uygulamalı sürüş işleminde ölçülmüştür. Rakamlar, NEFZ’ye göre raporlanmış WLTP ile ölçülen değerlerdir. Bu nedenle motorlar EURO 6d-TEMP emisyon standardına uygundur.

Yaşamınızı tasarlayın. Sezgisel konfor ve rahatlık özellikleriyle yolculuğunuzun her anında kontrol sizde olsun.

Parıltılı görünüm

Yenilenen krom ızgara ile geliştirilmiş krom ayrıntılara sahip dış tasarımıyla fark edileceksiniz.

Mükemmel ses

Mükemmel şekilde konumlandırılmış Bower & Wilkins, hoparlörler, nerede oturursanız oturun bir senfonide ön sıradaymış gibi hissettiren oldukça net bir ses kalitesi sağlıyor.

Misafirlerinizi etkileyin

Ön koltuklardan arkaya kadar uzanan geniş diz mesafesi ve olağanüstü ince napa deri, lüks deneyimini artırır. Uzun yolculuklarda rahatlık ve konfor için özel orta kol dayama yeri katlanabilir.

Her zaman yanınızda. Volvo S90, sürüşünüzü gelişmiş teknoloji ve kişiselleştirilmiş konfor ile birleştiriyor.

Havayı temizleyin

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizdeki gelişmiş hava temizleyicimiz, soluduğunuz havayı temizlemeye yardımcı olmak için gelen hava partiküllerinin % 95’inin kabine girmesini önler.

Şarjınız bitmesin

Karmaşık kablolara yer yok. S90 ’ınız mobil cihazınızı kablosuz olarak şarj etmeyi kolaylaştıran özel bir akıllı telefon depolama alanına sahip.

Duyularınızı keskinleştirin

Ön cama yansıtılan ekran hızınızı izlemenize, navigasyonun talimatlarını görmenize, telefonunuzu cevaplandırmanıza ve daha birçok şeye olanak tanıyor. Gözünüzü yoldan ayırmadan.