2017’den bu yana taşıt araçlarının emisyon performanslarını ölçmek için kullanılan WLTP (Hafif Taşıtlar için Dünya Genelinde Uyumlu Test Prosedürü) testleri, araçları gerçekçi dünya koşullarında ve günümüz teknolojisiyle ölçmek için tasarlanmış bir dizi test ve prosedüre verilen isimdir. WLTP, 80’li yıllarda geliştirilen ve artık kullanılmayan NEDC test prosedürüne göre çok daha zorlayıcıdır ve gerçek dünya koşullarına uyan sonuçlar üretmektedir.

MG’nin yeni elektrikli otomobili ZS EV, şık tasarımdan ve hayat tarzınızdan ödün vermeden sıfır emisyonlu bir aracı kullanma keyfini size sunuyor. Şehir hayatı için ideal bir seçenek olmasının yanında, geniş ve konforlu bir elektrikli SUV arayanlara, sürdürülebilir bir hayatın kapılarını aralıyor.

Türkiye’de bir ilk: MG ValueGuard Geri Alım Garantisi

Bu mükemmel kompakt SUV’u beğeneceğinize eminiz. Ama şunu da biliyoruz. İlk kez elektrikli araç kullanmak, bu kararı vermek kolay değil… Bu sebeple, Türkiye’de ilk defa MG ValueGuard Geri Alım Garantisi‘ni devreye alıyoruz.

• MG ValueGuard ile aracınızın 2. El fiyatını garanti altına alırken,

• ilerde daha güncel bir MG ile takas etmek isterseniz yine ayrıcalıklı avantajlarınız olmasını da sağlıyoruz.

Program detaylarını MG ValueGuard sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

7 yıl – 150.000 km Garanti ile içiniz rahat

MG ZS EV model otomobiller üretim hatalarına karşı 7 yıl-150,000 km (hangisi önce tamamlanırsa) garanti kapsamındadır. MG’nin sunduğu rakipsiz koşullarla otomobilinizi iç rahatlığıyla kullanın; ayrıcalıklı olmanın keyfine varın. Detaylı tüm garanti koşulları için lütfen tıklayınız.

ZS EV, elektrikli B SUV otomobiller arasında Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alan ilk otomobildir. Sürüş keyfinden ödün vermeden, akıllı mühendislik çözümleriyle en yüksek teknolojiyi birleştirerek potansiyel güvenlik risklerini en aza indiriyor.

MG Pilot

ZS EV, sunduğu L2 otonom sürüş* fonksiyonuyla güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

MG Pilot, sürücüye yardım eden ve yolda daha fazla güven veren kapsamlı bir sürücü destek teknolojileri paketidir. Bu otomobil, Euro NCAP 5 yıldız güvenlik derecelendirmesinde gösterildiği gibi, en yüksek güvenlik standartlarını koruyarak sürücüye yardımcı olmak için çeşitli uyarı özellikleri sunar.

Batarya Paketi Güvenliği

Batarya paketi, su ve toz direnci, elektrikli otomobil batarya paketinin sahip olabileceği en yüksek seviyelerden biri olan, IP67 sertifikasıyla güvence altına alınmıştır, otomobilinizin batarya paketinin su ve tozdan etkilenmeyeceğine emin olabilirsiniz.

ZS EV, batarya paketinin darbelere, yangına, kısa devrelere ve suya karşı dayanıklılığını belgeleyen USA UL2580 sertifikasına da sahiptir.

Bunlara ek olarak batarya paketinin alüminyum kasası sürüş koşullarından en az şekilde etkilenmek üzere sürtmelere, kasislere ve su sıçramalarına karşı özel kirişlerle koruma altına alınmıştır.

Sağlam Gövde

Yüksek dayanımlı çelikten oluşan enerji sönümleyici kafes yapısına sahip olan gövdesi sayesinde burulma direnci 18,400 Nm’dir.

Bu özelliği sayesinde, kasislerden geçerken, sessiz ve sarsıntısız sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz

Açılabilir Cam Tavan

Bırakın gün ışığı içeri girsin!

ZS EV Sınıfındaki rakiplerine göre daha geniş olan iç mekanı, 1.19 m2 lik açılabilir cam tavan tavanıyla benzersiz bir ferahlık sunuyor.

Geniş bagaj kapasitesiyle tüm ailenize yer açın

Etkileyici 448 lt bagaj kapasitesi tüm yolculuklar için yeterli olsa da ihtiyaç duyarsanız bagaj kapasitesini 1166 lt’ye çıkarabilirsiniz.

75 kg tavan yük kapasitesi ve ferah kabinin içindeki saklama alanlarını da unutmayın.

Şarj

ZS EV, aracınızı hem evinizde hem de dışarıda hızla ve güvenle şarj edebilmeniz için hem Tip-2 hem de CCS2 soketiyle donatılmıştır. Yüksek şarj olma kapasitesi sayesinde hızlı şarjla %80 batarya doluluk düzeyine 40 dakikada ulaşır.