Sportif görünümü ve teknolojik donanımlarla dolu ferah iç mekanı ile MG EHS Plug-in Hybrid, kusursuz bir sürüş deneyimi sunuyor.
Sahip olduğu teknolojik özelliklerle her yolculuğu kolaylaştıran EHS, konforlu koltukları ve geniş cam tavanıyla sürüş keyfinizi en üst düzeye taşıyor. Comfort ve Luxury seçenekleriyle , her yaşam tarzına uygun bir MG EHS Plug-in Hybrid var.

GÜVENLİK

Güvenli Yolculuklar

Otomobillerimizi tasarlarken her zaman en büyük önceliğimiz güvenliktir. EHS Plug-in Hybrid, herkesin güvenliği için MG Pilot Teknolojik Sürüş Desteğine ve elektrikli sürüş için gereken tüm parçalarında dikkatle geliştirdiğimiz üstün güvenlik önemlerine sahiptir.*

MG Pilot

ZS EV, sunduğu L2 otonom sürüş* fonksiyonuyla güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

MG Pilot, sürücüye yardım eden ve yolda daha fazla güven veren kapsamlı bir sürücü destek teknolojileri paketidir. Bu otomobil, Euro NCAP 5 yıldız güvenlik derecelendirmesinde gösterildiği gibi, en yüksek güvenlik standartlarını koruyarak sürücüye yardımcı olmak için çeşitli uyarı özellikleri sunar.

Batarya Paketi Güvenliği

Batarya paketi, su ve toz direnci, elektrikli otomobil batarya paketinin sahip olabileceği en yüksek seviyelerden biri olan, IP67 sertifikasıyla güvence altına alınmıştır, otomobilinizin batarya paketinin su ve tozdan etkilenmeyeceğine emin olabilirsiniz.

ZS EV, batarya paketinin darbelere, yangına, kısa devrelere ve suya karşı dayanıklılığını belgeleyen USA UL2580 sertifikasına da sahiptir.

Bunlara ek olarak batarya paketinin alüminyum kasası sürüş koşullarından en az şekilde etkilenmek üzere sürtmelere, kasislere ve su sıçramalarına karşı özel kirişlerle koruma altına alınmıştır.

Sağlam Gövde

Yüksek dayanımlı çelikten oluşan enerji sönümleyici kafes yapısına sahip olan gövdesi sayesinde burulma direnci 18,400 Nm’dir.

Bu özelliği sayesinde, kasislerden geçerken, sessiz ve sarsıntısız sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz

Açılabilir Cam Tavan

Bırakın gün ışığı içeri girsin!

ZS EV Sınıfındaki rakiplerine göre daha geniş olan iç mekanı, 1.19 m2 lik açılabilir cam tavan tavanıyla benzersiz bir ferahlık sunuyor.

Geniş bagaj kapasitesiyle tüm ailenize yer açın

Etkileyici 448 lt bagaj kapasitesi tüm yolculuklar için yeterli olsa da ihtiyaç duyarsanız bagaj kapasitesini 1166 lt’ye çıkarabilirsiniz.

75 kg tavan yük kapasitesi ve ferah kabinin içindeki saklama alanlarını da unutmayın.

Şarj

ZS EV, aracınızı hem evinizde hem de dışarıda hızla ve güvenle şarj edebilmeniz için hem Tip-2 hem de CCS2 soketiyle donatılmıştır. Yüksek şarj olma kapasitesi sayesinde hızlı şarjla %80 batarya doluluk düzeyine 40 dakikada ulaşır.