Enerjik Çevik Tasarım

Eğlenceli ve işlevsel, kompakt ancak geniş iç hacimli MG4 Electric, Elektrikli Yaşam’a kolaylıkla adım atmanızı sağlayacak yenilikçi bir otomobil. Enerjik ve çevik tasarım özellikleri, yaklaşık 100 yıllık tarihi ile MG’nin dinamik ve özgür ruhunu ifade ediyor.

Dış tasarım

MG4, kendine özgü sportif tasarımı ile diğer elektrikli otomobiller arasında dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

 

Aydınlatma sistemi

Keskin, üçgen şeklinde vurgular, fütüristik minimalist tasarımı yenilikçi teknolojiyle birleştiriyor.

İç tasarım

MG4; yalın, kullanıcı dostu iç mekan saf teknolojiyi yansıtan bir atmosfer yaratıyor.

 

Performansta mükemmellik

Arkadan itiş ve güçlü bir motor her türlü sürüş koşulunda ihtiyacınız olan performans ve hızı sağlıyor. MG4 Electric, mükemmel ağırlık dağılımına ve çarpıcı gövde orantılarına sahip arkadan itişli bir tasarıma sahip. Kıvrak ve çevik bir sürüş deneyimi sunuyor ve hareketsiz dururken bile dinamik bir görünüm sergiliyor. Arkadan itişli mimari ideal ön ve arka ağırlık dağılımı ile yüksek performanslı kullanımları destekliyor. Günlük koşullar için ek çekiş sayesinde virajları ve dönüşleri dize getirmek çok kolay.

Maksimum Sürüş keyfi

En dar yollara uygun hassas direksiyon sistemi MG4’de sizi bekliyor. Son derece gelişmiş şasi, üstün direksiyon hassasiyeti, çeviklik ve süspansiyon konforu sunuyor. Bu, salıncaklı ön aks, özenle tasarlanan beş kollu arka aks ve tüm bileşenlerin hassas koordinasyonu ile sağlanıyor.

 

Akıllı teknoloji

Uyarlanabilir hız sabitleme sistemi ve Sıkışık trafik Asistanı gibi kullanışlı özellikler için ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Tüm bu standart işlevlerin ve akıllı teknolojinin sağladığı kolaylıkların keyfini sürün.

Teknoloji

Dijital gösterge ve asılı dokunmatik ekran ile MG4’ün içinde gelişmiş ileri teknolojiyi hissedeceksiniz. 7 inçlik tam LCD ekranlı dijital gösterge ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri size sunuyor.

Elektrikli performans

MG4 Electric, yeni tamamen elektrikli MSP (Modüler Ölçeklenebilir Platform) mimarisi gelişmiş teknolojilerle üstün güvenlik sunuyor.

Menzil

MG4, iki farklı batarya seçeneği ile 450 km’ye varan WLTP menzili sunuyor*. Gelişmiş batarya yönetim sistemi, her hava koşulunda istikrarlı ve etkin bir menzil sağlıyor.

Batarya performansı

Yenilikçi yatay batarya takımı düzeni, yüksekliği 110 mm’ye düşürüyor ve dik konumdan çok daha alçak bir yapı sunuyor. Bu hem sürücü hem de yolcular için daha fazla iç hacim yaratıyor.

Batarya güvenliği

Elektrikli aracın güvenli kullanımını sağlamak için en zorlu Avrupa ve Uluslararası batarya standartlarına göre test edildi.