%100 elektrikli MG MARVEL R ile tanışın!
Etkileyici ve sportif bir tasarıma sahip olan MG MARVEL R, geniş iç mekanı, fütürist bir dış görünümle birleştiriyor. MG markasının geleceğini yansıtan model, sınıfında lider güvenlik donanımları, sıfır emisyon avantajı ve yüksek menzili sayesinde, benzersiz bir %100 elektrikli SUV.

Dengeli güç

MG MARVEL R sadece anlık hızlanma performansıyla öne çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda sportif şasi tasarımı ile üstün sürüş keyfi de sunuyor.

 

 

Büyük modüllü batarya hücresi

MG MARVEL R, büyük modüllü batarya kiti kullanıyor. Bu, hem enerji hacmi yoğunluğunu, hem de enerji ağırlığı yoğunluğunu arttırıyor ve daha uzun bir menzil sağlıyor.

Şarj

Artan batarya kapasitesinin yanı sıra şarj kapasitesi de Marvel R’da iyileştirildi. 3 fazlı 11 kW entegre şarj cihazı, daha hızlı AC şarjı destekliyor ve 90 kW’a kadar şarj gücü, bataryanın yaklaşık 40 dakikada %80’e kadar şarj olmasını sağlıyor.

GÜVEN VERİCİ

Maksimum menzil ve performans için en ileri elektrikli araç teknolojisi kullanılıyor.

402 km

WLTP menzili

%34 batarya yoğunluğu iyileştirmesi

Büyük modüllü batarya hücresi

2 vitesli şanzıman ile saç tokası sargılı motor

Verimli sürüş

Kapsamlı koruma

MG MARVEL R, hem sürücülerin hem de yolcuların güvenliğini sağlamak için yeni özelliklerle donatıldı.

360°, Batarya koruması, Hafif gövde, Rijit mimari,  MG Pilot, L2 otonom sürüş

Batarya güvenliği

Tüm batarya paketi son derece zorlu güvenlik testlerinden geçti. Batarya paketi farklı açılardan gelen herhangi bir darbeden sonra yüksek voltajı milisaniyeler içinde keserek pilin güvenliğini sağlıyor ve yangın riskini önlüyor.

Üst düzey gövde yapısı

Gövde, dünyanın en rijit ancak aynı zamanda hafif yapısı. Son derece güçlü ama hafif bir yapı elde etmek için daha fazla termal şekillendirilmiş çelik, alüminyum alaşım ve diğer kompozit malzemeler kullanılıyor.

Aktif güvenlik

MG MARVEL R ile sunulan MG Pilot; ELK (Acil Durum Şerit Takip) ve DWS (Yorgunluk Uyarı Sistemi) gibi en güncel özellikleri içeriyor. Tüm işlevler en yeni donanımla birlikte olası kazaları önleyebiliyor ve kısmen otonom sürüş sağlıyor.

Pasif güvenlik

MG MARVEL R güçlü gövde yapısı ve 7 hava yastığı (uzak yan hava yastığı dahil) ile yolcuları ciddi yaralanmalara karşı maksimum düzeyde koruyor.

Çoklu kamera

Aracın içindeki ve dışındakilerin güvenliğini sağlamak için görüş mesafesinin ötesine geçen çoklu sensör ve kameralar devreye giriyor.

Dijitalleştirilmiş kokpit

Daha iyi bir sürüş deneyimi ve akıllı etkileşim için tamamen dijital ve bağlantılı.

 

19,4 inç dokunmatik ekran

Tüm ekran, kullanımı daha güvenli ve verimli hale getirmek için sanal ve fiziksel düğmeler bulunan Corning Gorilla camından üretiliyor.

12,3 inç dijital gösterge ekranı

3 farklı alan gerekli tüm bilgileri gösteriyor. Ayrıca widget’ları size uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Kablosuz şarj

Şarj kablonuzu yanınıza almayı dert etmeyin.

Akıllı telefonunuzu kablosuz şarj özelliği ile aracınız içerisinde rahatça şarj edin.