VOLVO XC60

Yol sizin. Gezegeni paylaşın.

Sizin için önemli olanları koruyan dinamik İskandinav SUV.

*Belirtilen yakıt tüketimi değerleri ve CO2 emisyonları, kullanıma yeni sunulan Dünya Çapında Uyumlaştırılmış Hafif Araçlar Test Prosedürüne (WLTP) uygun olarak belirlenmiş ve ayrıca Gerçek Sürüş Emisyonu (RDE) yöntemi kullanılarak uygulamalı sürüş işleminde ölçülmüştür. Rakamlar, NEFZ’ye göre raporlanmış WLTP ile ölçülen değerlerdir. Bu nedenle motorlar EURO 6d-TEMP emisyon standardına uygundur.

Yaşamınızı tasarlayın. Sezgisel konfor ve rahatlık özellikleriyle yolculuğunuzun her anında kontrol sizde olsun.

Koltuğunuzun keyfi

Sıradışı fine napa deri, ayrıntılara gösterilen daha yüksek hassasiyetiyle herkes için lüks yumuşak ve rahatlatıcı bir his sağlıyor.

Düzeyi ayarlayın

En yüksek düzeyde konfor, sürüş zevki ve verimlilik için sürüş modunuzu seçin ve aktif havalı süspansiyon otomatik olarak XC60 SUV’nizi anında yükseltsin ya da alçaltsın.

Gökyüzüne pencere

Açılabilen ve ucu kaldırılabilen panoramik tavan hava almanıza ve dışarıyı görebilmenize olanak tanıyor. Açık gökyüzü parmaklarınızın ucunda

Sizin için tasarlandı. XC60 SUV sürüşünüzü gelişmiş teknoloji ve kişiselleştirilmiş konforu mobiliteyle birleştiriyor.

Rafine sürüş

Mild hybrid motor sistemimiz fren yaptığınızda enerjiyi geri kazanarak yakıt tasarrufu sağlıyor. Kalkıştan itibaren hemen ilham veren bir sürüşün tadını çıkarın.

Her zaman iletişimde

Apple CarPlay™ ve Android Auto™, entegre eğlence seçeneklerinin mükemmel kontrolüne olanak tanıyarak her şeyi basitleştirir.

Yardım eli

Kontrolün keyfini çıkarın. İleri sürüş destek teknolojisi ile öndeki otomobillerle mesafenizi koruyarak hızınızı ayarlamanıza, ince direksiyon ayarlamalarıyla şeridnizi ortalamanıza yardımcı oluyoruz.