Suzuki Swift

SUZUKI AKILLI HİBRİT TEKNOLOJİSİ

Daha yüksek yakıt verimliliği elde etmek için SHVS (Akıllı Hibrit Sürüş Sistemi), hafif, kompakt bir ISG (entegre marş alternatörü) ile mükemmel şarj ve güç kaynağı performansına sahip 10 Ah lityum-iyon aküyle (batarya) motoru destekler. Yakıt ekonomisinin yanı sıra alan kullanımında tasarruf sağlayan mükemmel dengeyle bu sistem, kompakt otomobiller için en uygun hibrit sistemidir.

Çarpıcı Tasarım

Cesur krom vurgulu ızgarasından parlak alaşım jantlarına, her yönüyle dikkatleri üzerinde toplayan bir otomobil. Güçlü gövde çizgileri Swift’e kuvvetli bir karakter verirken, direğe monte edilmiş arka kapı kolları ve sportif çizgiler otomobili öne çıkarıyor

Her yolculuktan keyif alın

Swift her zaman sürmesi eğlenceli bir sportif hatchback olarak tanındı. Siz de denediğinizde bu eşsiz hissi yaşayacaksınız. Swift, şık tasarımı ve dinamizminin yanı sıra, akıllı teknolojileriyle eğlenceye odaklanmanıza olanak sunar.

9″ Dokunmatik Ekranlı Multimedya Sistemi

GL Techno ve GLX Premium donanımında sunulan multimedya sistemi, Apple Carplay ve Android Auto’yu destekler. Bu sayede akıllı telefonunuzdaki navigasyon, mesajlar gibi belirli uygulamaları dokunmatik ekrana yansıtarak kontrol edebilirsiniz. Geri görüş kamerasının görüntüsünü de bu ekrandan takip edebilirsiniz.

LCD Yol Bilgi Ekranı

Siyah iç tasarımı öne çıkaran parlak saten krom vurgular, iki ana göstergeyi de şık bir şekilde süslüyor. Hassas şekilde ölçeklenmiş ana göstergeler kırmızı ve beyaz detaylar da içeriyor. Ana göstergelerin içindeki hararet ve yakıt göstergeleri kronograf saatlerin tarzını çağrıştırıyor ve kolay görülmeyi sağlayan sportif tasarımı vurguluyor

Gelişmiş LCD Yol Bilgi Ekranı, sürücüyü araç davranışı ve çalışması hakkında doğru ve sezgisel olarak anlaşılabilir verilerle bilgilendirmek için gösterge panelinin merkezinde yer alır. G-kuvvetleri, motor gücü, tork, gaz ve fren kullanımı grafiksel olarak gösterilir.

Dijital Klima

GLX donanım seviyesinde sezgisel çalışan klima kontrol paneli sunulur. Yüksek kontrastlı LCD ekran kolay okumayı sağlar.