Suzuki Swift

SUZUKI AKILLI HİBRİT TEKNOLOJİSİ

Daha yüksek yakıt verimliliği elde etmek için SHVS (Akıllı Hibrit Sürüş Sistemi), hafif, kompakt bir ISG (entegre marş alternatörü) ile mükemmel şarj ve güç kaynağı performansına sahip 10 Ah lityum-iyon aküyle (batarya) motoru destekler. Yakıt ekonomisinin yanı sıra alan kullanımında tasarruf sağlayan mükemmel dengeyle bu sistem, kompakt otomobiller için en uygun hibrit sistemidir.

Arka Rüzgarlık

Arka rüzgarlık SUBARU BRZ’ye sportif bir dokunuş eklerken rüzgarla dostluğunu pekiştiriyor.

Aerodinamik Kaporta

Akıcı hatlarının altındaki gelişmiş tasarımı sayesinde SUBARU BRZ, kaygan zeminde 0,27’lik (*1) bir sürüklenme katsayısı elde eder.

17 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar

Göz alıcılığının yanında aynı zamanda oldukça hafif de olan SUBARU BRZ Premium’lar, yaysız ağırlığı düşürüp sürüş tarzınızı keskinleştiren alüminyum alaşımlı jantlarla donatılmıştır.

Xenon Farlar

SUBARU BRZ’nin nefes kesen tasarımı araçta bulunan Xenon farların berraklığı ile daha da göz kamaştırır.

Hislerinize güvenin.

SUBARU BRZ’nin içine oturduğunuz anda, onu hissedeceksiniz. Her performans tutkunu, aracın içinin ideal sürücü etkileşimi ve kontrolüne odaklı olduğunu anında farkedecek.

Katlanabilir Arka Koltuklar

Sade bir spor arabadan aslında bu kadar kolaylık beklenmez. SUBARU BRZ’nin arka koltukları katlandığında, bir set yarış lastiği veya iki golf çantasını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.