PEUGEOT 508

RADİKAL BİR SEDAN

Yeni PEUGEOT 508’i keşfedin: Benzersiz sürüş deneyimi ile en üst teknolojik ekipmanları buluşturan, keskin ve kaslı görünüşü ile tasarımda fark yaratan radikal bir sedan.

Geleceğe meydan oku!

Yeni Peugeot 508, dinamik dış hatları, keskin, kaslı stili ve agresif ön yüzü ile segmentinde elegan ve sportif bir çağ açıyor. Heykelsi çizgileri, sade ve şık ön ızgarası, aydınlık imzası, Yeni Peugeot 508’in cesur ve yenilikçi ruhunu güçlendiriyor.

MÜKEMMELLİK İLE TANIŞIN

Kusursuzluk arayışınızı tatmin edin.

Yeni Peugeot 508, dengeli proporsiyonları, çerçevesiz kapıları, iç döşeme kalitesi, elegan ve mükemmel detaylarıyla tasarlanarak Peugeot uzmanlığıyla ödün verilmeyen kaliteye hizmet etmek için her zaman en iyisini arayanların karşısına yola çıkıyor.

BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ; PEUGEOT i-COCKPIT

PEUGEOT i-Cockpit ile kontrolü ele alın.

10” HD dokunmatik ekranı, dijital ekran paneli, kompakt sportif direksiyon simidi ile benzersiz. Üstün sürüş deneyimini keşfedin. Arkanıza yaslanın ve masaj özellikli konforlu koltukların, özgün bir sürüş deneyimi sunan Hi-Fi Focal ses sisteminin keyfini çıkarın.

VERİMLİLİĞİ TALEP EDİN

içerik

Taviz vermeyin, her koşulda en iyisini elde edin.
Euro 6.3 PureTech ve BlueHDi motorları ve EAT8 tam otomatik şanzımanı sayesinde Yeni Peugeot 508, gücü ve CO2 emisyon değerlerini verimli olarak birleştiriyor.

GÖRÜLEMEYENİ FARK EDİN

Sanal gerçekliği keşfedin.

Yeni Peugeot 508’in önünde bulunan infrared kamera, gece yolunuza çıkan yaya veya hayvanları tespit ediyor ve gece görüş teknolojisiyle yenilikçi ve teknolojik güvenli sürüş imkanı sunuyor. En son güvenlik özellikleri ve sürüş yardım sistemleri ile yeni PEUGEOT 508 yüksek teknoloji ile olan deneyiminizi artırıyor.

ROTANIZI HİSLERİNİZLE ÇİZİN

İlham almaya hazır olun.

Yeni Peugeot 508 sürüş deneyiminizi yoğun olarak hissetmeniz için kusursuz sürüşü, keyif veren hakimiyeti ve aktif süspansiyon sistemi ile güçlenen benzersiz yol tutuşunu buluşturarak size harekete geçmenin özgürlüğünü sunuyor.

İlk görüşte aşk! Yeni Citroën C3 modelinin benzersiz yapısı; araca güçlü ve enerjik bir duruş kazandıran çekici ön yüzü ve belirgin kavisli çizgileri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Aracın iç hacmi, tasarımı ve renkleri, kendisinin son moda ve popüler bir model haline gelmesini sağlamıştır. Yeni Citroën C3 ile herkesten farklı olun ve zamanın ruhunu yakalayın!

YENİ ÖN GÖRÜNÜM

Yeni Citroën C3, iki kademeli ön far tasarımı ile yukarıya doğru uzanarak kaputun yükseklik algısını güçlendirmektedir. Krom kaplı logolar ve bunların ikili çizgileri, LED’li gündüz farlarına kadar uzatılmaktadır. Farlar ise, yuvarlak hatlar ile şekillendirilmektedir. Alt kısımda tampon, ona atfedilen savaşçı ruhu ile ön yüzün algısına hava katmaktadır. Renkli ara parçalar, sis lambalarını çevreleyerek, lambalarda canlılık hissi uyandırıyor!

TAVAN AKSESUARI

Kişiselleştirmede yeni bir boyuta geçmek istiyorsanız tavan süsleme alternatifleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Göz alıcı bir tavan süslemesi ile Yeni Citroën C3’ünüzün dış görünümünü daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Siyah ve beyaz renk alternatifleri bulunan tavan süslemeleri tamamen suya ve sürtünmeye dayanıklıdır.

AIRBUMP®: YENİDEN DOĞAN BİR TASARIM!

Airbump®, C4 Cactus ile başlatılan tasarımsal kimlik, aracın stilini vurgulayarak gövdeyi korur. Çizilmeye karşı dayanıklı yüzey, içerisinde kalkan görevi gören havayı barındırır. Kullanılan malzeme termoplastik poliüretan olup,güneş, su, yaşlanma, çizik gibi günlük dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Airbump® içinde hapsedilmiş hava bulunan 6 sert jelatinli kapsülden meydana gelir ve özellikle şehir içinde darbelere karşı açık olan kapı alt bölgelerine yerleştirilmiştir. Yeni Citroën C3’te Airbump®, tavanın rengine göre beyaz veya kırmızı renkli bir çerçeve ile süslenmiştir.

RENK KOMBİNASYONLARINI ÇOĞALTIN

Yeni Citroën C3, aynı zamanda içinden aşağıdaki renklerin bulup çıkarılması gereken geniş bir renk paletidir: Çağla Yeşili, Beyaz, Kobalt Mavi, Alüminyum Gri, Uzay Gri, Siyah, Turuncu, Yakut Kırmızı, Kum Beji

Bu ustaca seçilmiş 9 farklı rengi, benzersiz 3 farklı tavan rengiyle (Siyah, Beyaz, Aden Kırmızı) birleştirin. Renkli tavan seçeneğiyle aracınızı renklendirebileceğiniz gibi, tek renk seçeneğiyle daha “Pop” tarzı bir otomobile sahip olabilirsiniz. 36 renk kombinasyonuyla Yeni Citroën C3 gözlerinizi kamaştıracak!

O halde, sizin C3’ünüz hangisi?

ARACINIZI ZEVKİNİZE GÖRE KİŞİSELLEŞTİRİN

Yeni Citroën C3 modelinde çok sayıda kişiselleştirme olanağı vardır. İki tonlu mu veya tek tonlu mu? Airbump® ile donatılmış mı veya donatılmamış mı? Tercih edilecek iç ortamlardan hangisi size en uygun? Olası bütün kombinasyonlar içinden seçiminizi yapın!

MUTLULUK

Yeni Citroën C3 size dış dünyayı filtreden geçiren ve yolun zorluklarından yalıtan bir koza etkisi sunar. Araca girdiğiniz andan itibaren, görsel ve fiziksel olarak konforlu koltukları, kabini ışık seline çeviren panoramik cam tavanı ve ustaca düzenlenmiş eşya gözleri sayesinde gerçek huzurlu ortamı hissedeceksiniz. Günlük şık bir giysi gibi düşünülen Yeni Citroën C3, direksiyon başında evinizde gibi hissetmenizi amaçlamaktadır.

OTURMA RAHATLIĞI & USTACA DÜZENLENMİŞ EŞYA GÖZLERİ

Eşya gözleri mümkün olduğu kadar en işlevsel şekilde tasarlanmıştır. Yeni Citroën C3, segmentin en büyük (6,25 litre) torpido gözü ile tamamlanmış, ön tarafta maksimum hacimli bir yeri açığa çıkarmaya yarayan zekice tasarlanmış bir merkezi eşya gözü sunmaktadır. Ön kapılarda da oldukça büyük eşya saklama gözleri bulunmaktadır.

Bu eşya gözlerinin iç kısmında açık rengin tercih edilmesi, bu yerin içine bırakılan nesnelerin daha kolay bulunması için kolaylık sağlamaktadır. Son olarak; valiz, çanta, vb. eşyalar için Yeni Citroën C3 modelinde yaklaşık 300 litrelik bir bagaj yer almaktadır.

ŞIK VE RAHAT MALZEMELER

Araç kabininde eksiksiz ve yumuşak formlar, rafine öğeler bulunmaktadır. Bu uyumlu ortam aynı zamanda kapıların, koltukların ve ön göğüsün üzerinde çalışılmış ortak tutarlılığa dayanmaktadır. Aynı sıcak ve aydınlık tekstil, benzersiz ve çok kaliteli görsel bir devamlılık sunmaktadır.

İç tasarım, özellikle kolçaklar üzerindeki kayışın ve ön göğüs üzerindeki tekstillerin entegrasyonu ile otomobilin dışındaki dünyadan esinlenmiştir.

PANORAMİK CAM TAVAN

Panoramik cam tavanı sayesinde, Yeni Citroën C3 modelinin yolcuları tüm kabin içinde yer alan olağanüstü aydınlık seviyesinden yararlanırlar, bu da geniş hacim ve dışa açılma duygusunu pekiştirir. Aracın içinde bulunan kişiler diledikleri her an camlı tavanın ışık perdesini kullanarak aydınlık şiddetini değiştirebilirler.

ARAÇTA YAŞAM KEYFİ

Aracın içinde sanki salonunuzda oturuyormuş hissine kapılacaksınız! Bu huzur ortamı, araç kabinine cömert hacim ve genişlik izlenimi yaratan yatay torpido ile kuvvetlendirilmiştir.

RAHAT KOLTUKLAR

Yeni Citroën C3 modelindeki koltuklar üzerinde özel olarak çalışılmıştır. Modern bir stili baz alarak konfor lehine genişlik ve cömertlik sunmaktadır. Hoş görünümlü ve bel bölgesini destekleyen bu koltuklar, seçkin malzemeler ve esnekleştirilmiş köpükleri sayesinden kullanıcılarına üst düzey konfor sağlamaktadır.

Bu teknoloji yokuşta gerçekleşen kalkışlarınızı kolaylaştırmak için geliştirilen bir yardımcıdır. Yokuş kalkış desteği fren pedalı serbest bırakıldığı zaman yokuşta bulunan bir aracın istenmeyen hareketine engel olur. Yokuş kalkış desteği sistemi, yaklaşık iki saniye boyunca aracı sabitleyerek %3’den daha büyük eğimlerde devreye girer.

Bu sistem, 60 km/saat değerinden itibaren direksiyonda bulunan kişinin yarı uykulu haline ve basit bir dikkat dağılmasına karşı mücadele edilmesini sağlar. Araç, sinyal lambası kullanılmadan beyaz trafik çizgisini aştığı zaman, AFIL beyni bir uyarı göndermeye başlar. Böylece beyaz trafik çizgisi aşıldığı zaman bip sesleri ve bir görsel uyarı ile ikaz edilirsiniz.

Üzerinize hafif bir uyku hali mi çöktü? Bu sistem, bir dinlenme molası verme zamanı geldiğinde sürücüyü uyarır. Uyarı, 65 km/saat değerinden daha yüksek hızlarda, iki saatlik bir sürüşten sonra yayımlanır. Mola verilmeyip sürüşe devam edilirse, uyarı sonraki her sürüş saatinden sonra tekrarlanır.

BLUEHDİ DİZEL MOTORLAR VE PURETECH BENZİNLİ MOTORLAR

Yeni Citroën C3 modelinde verimli ve yalın motor tipleri olan son nesil PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorları kullanılmaktadır.

Yeni Citroën C3 modelinde, benzinli 3 silindirli PureTech 82 HP ayrıca dizel BlueHDi 75 HP (Stop&Start) ve BlueHDi 100 HP (Stop&Start) motorları manuel vitesli olarak sunulmaktadır.