PEUGEOT 508

RADİKAL BİR SEDAN

Yeni PEUGEOT 508’i keşfedin: Benzersiz sürüş deneyimi ile en üst teknolojik ekipmanları buluşturan, keskin ve kaslı görünüşü ile tasarımda fark yaratan radikal bir sedan.

Geleceğe meydan oku!

Yeni Peugeot 508, dinamik dış hatları, keskin, kaslı stili ve agresif ön yüzü ile segmentinde elegan ve sportif bir çağ açıyor. Heykelsi çizgileri, sade ve şık ön ızgarası, aydınlık imzası, Yeni Peugeot 508’in cesur ve yenilikçi ruhunu güçlendiriyor.

MÜKEMMELLİK İLE TANIŞIN

Kusursuzluk arayışınızı tatmin edin.

Yeni Peugeot 508, dengeli proporsiyonları, çerçevesiz kapıları, iç döşeme kalitesi, elegan ve mükemmel detaylarıyla tasarlanarak Peugeot uzmanlığıyla ödün verilmeyen kaliteye hizmet etmek için her zaman en iyisini arayanların karşısına yola çıkıyor.

BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ; PEUGEOT i-COCKPIT

PEUGEOT i-Cockpit ile kontrolü ele alın.

10” HD dokunmatik ekranı, dijital ekran paneli, kompakt sportif direksiyon simidi ile benzersiz. Üstün sürüş deneyimini keşfedin. Arkanıza yaslanın ve masaj özellikli konforlu koltukların, özgün bir sürüş deneyimi sunan Hi-Fi Focal ses sisteminin keyfini çıkarın.

VERİMLİLİĞİ TALEP EDİN

içerik

Taviz vermeyin, her koşulda en iyisini elde edin.
Euro 6.3 PureTech ve BlueHDi motorları ve EAT8 tam otomatik şanzımanı sayesinde Yeni Peugeot 508, gücü ve CO2 emisyon değerlerini verimli olarak birleştiriyor.

GÖRÜLEMEYENİ FARK EDİN

Sanal gerçekliği keşfedin.

Yeni Peugeot 508’in önünde bulunan infrared kamera, gece yolunuza çıkan yaya veya hayvanları tespit ediyor ve gece görüş teknolojisiyle yenilikçi ve teknolojik güvenli sürüş imkanı sunuyor. En son güvenlik özellikleri ve sürüş yardım sistemleri ile yeni PEUGEOT 508 yüksek teknoloji ile olan deneyiminizi artırıyor.

ROTANIZI HİSLERİNİZLE ÇİZİN

İlham almaya hazır olun.

Yeni Peugeot 508 sürüş deneyiminizi yoğun olarak hissetmeniz için kusursuz sürüşü, keyif veren hakimiyeti ve aktif süspansiyon sistemi ile güçlenen benzersiz yol tutuşunu buluşturarak size harekete geçmenin özgürlüğünü sunuyor.

RADİKAL FASTBACK

Alçak ve dinamik silueti, agresif ön tasarım detayları, kaslı ve güçlü stiliyle, PEUGEOT 508 Fastback sportiflik ve zarafette yeni bir çığır açıyor.
Araca derinlik kazandıran gövde tasarımı, titizlikle işlenen ızgara detayı ve yeni ışık imzası modelin Sedan şık, cesur ve yenilikçi ruhuna dikkat çekiyor.

 

 

RAKİPSİZ PEUGEOT İ-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit® ile kontrolü ele alın. Kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş konfigüre edilebilir dijital gösterge paneli ve 10″ HD kapasitif dokunmatik ekran  ile çevik ve geniş görüş açılı bir sürüş pozisyonunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Aracın kumanda işlevlerine tek dokunuşla erişmenizi sağlayan şalter tipi piyano tuşlar ile dokunmanın hissini yeniden keşfedin.

NIGHT-VISION

GÖRÜNMEYENİ GÖRÜN

Gece karanlığında veya yetersiz görüş koşullarında, kızılötesi kameraya sahip Night Vision teknolojisi  yayalar ve hayvanlar da dahil olmak üzere aracın önündeki engelleri algılıyor. Görüntü görüş alanınızdaki dijital gösterge panelinde gösteriliyor. Sesli bir alarm ile sizi uyarıyor.

 

YARI OTONOM SÜRÜŞ

Sürüş Asistanı Plus donanımı ile yeni PEUGEOT 508’i yarı otonom olarak sürün.

Ön tamponun ortasına yerleştirilmiş bir radar ve ön camın üstündeki kamera ile Dur ve Kalk işlevine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, aradaki mesafeyi sabit bir uzaklıkta tutmak için 508’in hızını öndeki aracın hızına otomatik bir şekilde uyarlar. Aktive edildiğinde Şerit Konumlama Asistanı ile birlikte çalışarak otomobili şerit içerisinde sürücünün belirlediği çizgide tutar.

 

IDEAL GÜVENLİK

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEDEN BİR ADIM ÖNDE

Güvenlik Plus donanımı ile birlikte sunulan sürüş destek özellikleri yolda tamamen rahat olmanız için size yardımcı olur. Güvenlik Plus donanımı; Geliştirilmiş Otomatik Acil Durum Fren Sistemi, Güvenli Takip Mesafesi Uyarısı, Aktif Şerit Takip Sistemi, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, PEUGEOT Akıllı uzun far asistanı ve Aktif Hız Levhası Tanıma Sistemlerini içermektedir.

 

TAM PARK YARDIMI

VISIO PARK: FULL PARK ASİSTANI

Full Park Asistanı teknolojisi, paralel veya dikey park için tam otomatik manevra yardımı sunar. Sürücü, vites kolundaki işlevi etkinleştirir ve sürücünün direksiyon simidine veya pedallara dokunması gerekmeden sistem yeterli alanı tespit eder ve aracı park etmek için gereken şekilde hızlandırır veya yavaşlatır. Sistem ayrıca bir park yerinden çıkmaya da yardımcı olur.