FORD FOCUS

YENİ FORD FOCUS

Bir otomobilden beklediğiniz her şey ve çok daha fazlası…

İşte karşınızda Yeni Ford Focus!

Etkileyici tasarımı, fark yaratan karakteri ve çarpıcı detayları onu bambaşka bir boyuta taşıyor. Sahip olduğu eşsiz teknolojiler ve gelişmiş sürücü destek sistemleriyle kusursuz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Eşsiz teknolojiler parmağınızın ucunda

Yeni Ford Focus, daha önce yaşamadığınız bir sürüş deneyimi sunuyor. Son derece etkileyici bir dizi geliştirilmiş ileri Sürücü Destek Teknolojileri, Yeni Ford Focus ile sunulmaya başlanıyor. Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Hizalama Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Park Sistemi gibi teknolojileriyle konforu ve güvenliği aynı anda yaşatıyor. Bu akıllı ve teknolojik sistemler aracınızın hızlanmasına , fren yapmasına hatta direksiyonu kumanda etmenize yardımcı oluyor. Bu dinamik ve zahmetsiz teknolojiler olmadan daha önce ne yaptığınızı merak edeceksiniz.

Bağlantıda kalın

Türkçe sesli komut özellikli SYNC 3 Araç-içi Bilgi ve Eğlence Sistemi , telefon görüşmelerinizi ve telefon görüşmelerinizi ve otomobilinizin eğlence sistemi kontrollerinin ellerinizi direksiyondan çekmeden yapma olanağı sunuyor. Böylece Ford Focus ile geçireceğiz her dakikanın unutulmaz olmasını sağlıyor.

Dünyada bir ilk olarak Ford ve Yapı Kredi iş birliği ile sunulan Yapı Kredi Mobil uygulaması ve Ford SYNC3 ile birlikte kullanılabiliyor. Bu sayede Ford kullanıcıları ATM ararken, Yapı Kredi çağrı merkezine ulaşmaya çalıştıklarında ya da piyasa bilgilerini öğrenmek istediklerinde, tüm bu işlerimleri yolculuklarına ara vermeden Türkçe komutlar ile gerçekleştirebiliyor.

Onunla en verimli çağınızı yaşayacaksınız

Yeni Ford Focus, 6 ileri manuel ve 6 veya 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle olağanüstü motor performansı sunarken, yüksek yakıt tasarrufu sağlıyor. Dış tasarımının atletik ve aerodinamik yapısı verimliliği en üst noktaya taşıyor.

Hiç olmadığınız kadar güvendesiniz

Akıllı teknolojiler ve sürüş destek sistemleriyle donatılmış Focus, tüm sürüş koşullarında güven veriyor. Yaya ve Bisiklet Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, muhtemel bir risk anında sizi uyarıyor ve zamanında tepki vermezseniz sizin yerinize fren yaparak olası bir tehlikeyi önlüyor. Böylece hem kendinizi hem ailenizi hem de yayaları korumak için size destek oluyor.

Sevdiğiniz her şeye yer var

Sevdiğiniz herkese ve sevdiğiniz her şeye yetecek kadar geniş alan Yeni Ford Focus’ta. Geniş diz, baş ve omuz mesafesi iç mekanın atmosferine sıradışı bir hava katıyor. Ayarlanabilir ve tamamen katlanabilir arka koltukları sayesinde geride hiçbir şey bırakmamanıza olanak tanıyor.