FORD ECOSPORT

YENİ FORD ECOSPORT SUV

Güçlü ve modern duruş, ergonomik iç tasarım ve teknolojiler ile birleşiyor. Hem günlük yaşamınızda hem maceralı yolculuklarınızda yanınızda.

Canlı, özgün ve sportif: Yeni EcoSport’a hazır olun.

İleri Teknolojiler ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Yeni EcoSport’un sunduğu teknolojiler ile araç kullanmak çok daha keyifli ve güvenli.Akıllı 4×4 Çekiş Sistemi,Yokuş Kalkış Destek SistemiveFord SYNC3; sürüşü güvenli ve keyifli bir deneyime dönüştürür. Yolculuklarınızı olabildiğince stressiz ve eğlenceli hale getiren teknolojileri Yeni EcoSportile keşfedin.

Yüksek Performans ve Düşük Yakıt Tüketimi

EcoSport, üç yenilikçi ve gelişmiş motor seçeneği ile sunulmaktadır. Birincisi,Yılın Uluslararası Motoru ödülünü üst üste altı kez kazanan1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor*.125PSgüç sağlayan seçeneğiyle, klasik 1.6 litrelik motordan bekleyeceğiniz gücün yanı sıraüstün yakıt tasarrufu ve düşük karbondioksit emisyonusağlar.1.5 litrelik TDCi dizel motor,100 PSgüç sağlar ve yalnızca107 g/kmdüzeyinde karbondioksit emisyonu salar.1.5 litrelik EcoBlue dizel motorise125 PS güç üretirken119 g/km düzeyinde karbondioksit emisyonu salar.

* 1.0 litre kategorisinin kazananı.

Ergonomi ve akıllı tasarımın buluşması.

Yeni Ford EcoSport’ta bulunan özelliklerin her biri yolculuklarınızın daha keyifli ve güvenli olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Ford SYNC 3, her zaman bağlantıda kalmanızı vesesli komutlar veya 8 inç renkli dokunmatik ekranıile telefonunuzu, müziği ve bazı araç içi fonksiyonları kontrol edebilmenizi sağlar.675 watt’lık B&O PLAY ses sistemi ise, tam10 premium hoparlör ile zengin, güçlü bir ses deneyimi sunar.Dört yönde ayarlanabilen, ısıtmalı koltuklar ve direksiyon gibi detaylar sayesinde, direksiyon başına her geçtiğinizde rahatlatıcı olduğu kadar güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır.

Güvenliğiniz önceliğimiz.

Yolculuklarınızdaki güvenliğiniz ve emniyetiniz tasarım ve teknoloji açısından önceliğimizi oluşturur. İşte bu nedenle Yeni EcoSport; sizin, yolcularınızın ve aracınızın korunmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış teknolojiler ve sistemler içermektedir. Başlıca özellikler arasındaABS fren sistemi, Elektronik Denge Kontrolü, Çekiş Kontrolü ve Lastik Basıncı İzleme Sistemi bulunmaktadır. Ayrıca ön, yan, diz ve perde hava yastıklarıda kapsamlı koruma sağlar.

Etkileyici tasarım.

Yeni EcoSport şaşırtıcı genişlikte bir iç hacme sahiptir. İç mekanın ve saklama bölmelerinin akıllıca kullanımı, katlanarak 60/40 iki kısma ayrılabilen arka koltuklarla desteklenmektedir. Katlanan minder, koltukların tamamen yatarak bagajın kolaylıkla yüklenmesine olanak tanır. Ayarlanabilir yük zemini üç konumda sabitlenebilir; eşyaları üst üste koymak istemediğiniz durumlar için idealdir.