CITROËN C3 AIRCROSS SUV

ULTRA GENİŞ, ÇOK KONFORLU

C3 Aircross SUV, güç, orijinallik ve tazelik dolu tutumuyla SUV dünyasında
farkını gösteriyor.Aracın stili, LED’li aydınlatma sisteminin entegre edildiği krom logoyla vurgulanan
yüksek kaput sayesinde sağlamlık ve korumayı birleştiriyor.İlk kez C-Aircross konsept otomobilinde yer alan, polikarbon arka kelebek camlar, tam ortasına entegre edilen renkli filmle dikkat çekerken, arka sütunda güçlü bir grafik kontrast oluşturuyor…Bu yeni nesil SUV’un kabininde, benzersiz şekilde yüksek bir sürüş konumu benimseyin.

C3 Aircross SUV, hem kısa hem yüksek olan kaslı kaputuyla dikkat çekiyor.

Bu sayede sağlamlık hissi yansıtılırken hem önde hem arkada aydınlatma sistemine

vurgu yapılmakla birlikte yatay denge ve genel motifler saf saldırganlık ruhunu koruyor.

 

SUV, çift katlı farlarla Citroën’in grafik imzasını devam ettiriyor. Farlar aracın ön yüzünün ifadesine değer katarken markanın yeni modellerinin kişiliğini vurgulayan aydınlatma sistemini oluşturuyor.

 Arka kısımda C3 Aircross SUV’un belirgin omuzları genişlik hissi verirken SUV’un kaslı karakterini vurguluyor. 3D etkili arka lambalar, Yeni C3 ve konsept otomobil C-Aircross’un ortak aile ruhunu yansıtıyor.

Gerçek SUV olarak, C3 Aircross SUV’da küçük darbelerden korunmak için yanlarda çamurluk üstü koruyuculara ve mat siyah kasa altı çıtalarına yer veriliyor.

Markanın DNA’sına ve Citroën Advanced Comfort® programına uyum gösteren C3 Aircross SUV, Citroën’in tüm teknik uzmanlığından yararlanarak size optimum yolculuk konforu sunuyor.

Tüm olumsuzluklar bir kozanın içindeymişçesine filtrelenerek, her yolculuğun her zaman daha keyifli olacak bir yaşam deneyimine dönüştürülmesi hedefleniyor. C3 Aircross SUV’un referans kabul edilecek konforunun başlıca unsurları şöyle sıralanıyor:

geniş ve rahat minderler sayesinde koltuk konforu
tüm sürüş koşullarında Citroën’in kıstas kabul edilen türde süspansiyon konforu
özenli akustik sayesinde yalıtım konforu.

C3 Aircross SUV’da yeni benzinli 1.2 PureTech 130 HP ve dizel 1.5 BlueHDi 120 HP motor seçenekleri sunuluyor.
Her iki motor seçeneğinde de Stop & Start sistemli EAT6 tam otomatik şanzıman sunuluyor.