Arkas Otomotiv ve Volcar’a 8 Ödül Birden

Arkas Otomotiv ve Volcar’a 8 Ödül Birden

Arkas Otomotiv ve Volcar’a 8 Ödül Birden

  • Şubat 7, 2023
  • 0 Yorum

Arkas Holding bünyesindeki Arkas Otomotiv ve Volcar, 2022 Volvo Car Turkey Mükemmeliyet Ödülleri’nde Başkanlık Ödülü de dahil olmak üzere 15 ödülden 8’inin sahibi oldu.

VOLVO Car Turkey’in düzenlediği, en iyi yetkili satıcı ve servislerin belirlendiği, Mükemmellik Ödülleri’nin kazananları belli oldu. 2022 yılının değerlendirildiği etkinlikte Arkas Otomotiv ve Volcar şubeleri, bu yıl verilen toplam 15 ödülden 8’ini evine götürdü.

2022 yılının En İyi Yetkili Satıcısı kategorisinde Volcar İzmir birinci olurken, Arkas Bursa ikinciliği elde etti. En İyi Yetkili Servis Ödülü’nde birinciliği Volcar Altunizade alırken, Arkas Zeytinburnu ise ikinciliği elde etti. Satış Danışmanı Başarı Ödüllerinden ikisi Volcar İzmir’den Aslı Yerlikaya ve Seymen Erbaşı’nın oldu. Bu yıl ilk defa verilen Yetkili servisler arasında Teknik Seviye Başarı ödülüne de Volcar Karşıyaka sahip oldu.
Satış ve servis puanlarının birlikte değerlendirilerek belirlendiği 2022’nin Başkanlık Ödülü Volcar İzmir’in oldu. Başkanlık Ödülü, her alanda en iyinin iyisi olana verilen, Mükemmellik Ödülleri arasındaki en prestijli Ödül olarak öne çıkıyor.

Sektörde 17 yıldır faaliyet gösteren Arkas Otomotiv ve toplam 7 Volvo şubesiyle Volvo Car Turkey’in yetkili satıcısı ve servisi olan Volcar; İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara’da satış ve servis hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sürdürüyor.

 1