arkas

   Fırsatlar     

 

Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

Aile Boyu Test Sürüşü Arkas Otomotiv'de!

Ford Ticari Ailesi ile benzersiz bir deneyim yaşamak için 7-15 Haziran 2014 tarihleri arasında test sürüşüne gelin, hayallerinizdeki hediyeleri kazanma şansını artırın.

 Türkiye’nin Ticari Gücünü test ederken;

• Çift kişilik Ege-Adriyatik Gemi Seyahati

• 3 aileye 4 kişilik EuroDisney Paris seyahati

• Çift kişilik Cardiff Super Kupa seyahati

• 20 adet iPad Air’den birini kazanma fırsatını yakalayın.

Ayrıca araç alımlarında;

• Babaya isminin yazılı olduğu, tuttuğu takımın forması,

• Çocuğa 1 adet bisiklet,

• Anneye Arçelik’ten 200TL değerinde hediye çeki anında hediye!

 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

 
 

  

 

Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

Servise Yaz Geldi!

30 Haziran'a kadar Ford aracınızı Arkas Otomotiv yetkili servisine getirin, Ford'unuzu ücretsiz kontrolden geçirip tatile güle güle gidin.

Detaylı bilgi için lütfen yetkili servislerimizle iletişime geçin.
 

Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

Ford Fiesta’da MyKey ile kontrol daima sizde.
Anahtarınıza tanımlanabilen kişisel ayarlarıyla hız limiti ve ses seviyesini ayarlamak çocuk oyuncağı!
Üstelik şimdi Fiesta ve
 diğer tüm Ford modelleri Focus, Mondeo, Kuga, B-Max, C-Max 18.000 TL’ye 18 ay 0 faiz, Transit Connect ise 20.000 TL 20 ay 0 faiz fırsatıyla!

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,46, yıllık toplam maliyet oranı %5,52 olmaktadır.
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,40, yıllık toplam maliyet oranı %4,80 olmaktadır.

 Detaylı bilgi Arkas Otomotiv Ford bayilerinde.

                                                        

         

Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

Tüm Hukuk ve Emniyet çalışanlarına Arkas Otomotiv Ford'dan muhteşem kampanya.

GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ, KARAR:

07.04.2014 ve 30.04.2014 tarih aralığında Ford sahibi olmak isteyen tüm hukuk  ve emniyet çalışanlarına aşağıdaki indirim ve avantajlar uygulanacaktır.
 
-          Binek ve t.connect’ te tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden % 2 indirim.
-          18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz kredi fırsatı.

 Detaylı bilgi Arkas Otomotiv Ford bayilerinde.

 
Bursa
Yalova Yolu 


İzmir
Karşıyaka 

Opet Worldcard'lılar! Ford marka aracınızı Arkas Otomotiv'e getirin, 50 TL'lik Yakıt Puan Kazanın!

1 - 30 Nisan tarihleri arasında Opet Worldcard'ınızla, tek seferde 500 TL ve üzeri işlem yapın; Opet'te geçerli 50 TL'lik yakıt puan kazanın!
Sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli 50 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilecektir. Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahil olup, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Kampanyadan kazanılacak yakıt puan için son kullanım tarihi 26 Mayıs 2014’tür. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Detaylı bilgi www.opet.com,tr'de.

 

İzmir
Gaziemir

 

Arkas Otomotiv Peugeot'dan muhteşem fırsat!
Kasım ayı sonuna kadar Arkas Otomotiv yetkili satıcısına gelin %0 faizle, 20 ay vadeli 20 bin TL kredi avantajından faydalanın, 2014'e bir Peugeot sahibi olarak girin. *Stoklarla sınırlı olan kampanya 30.11.2013 tarihine kadar Peugeot Finans'tan kredi kullanan gerçek kişiler için dosyanın Peugeot Finans tarafından kabul edilmesi şartı ile yetkili satıcımızda Peugeot Finans tarafından belirlenen vadeli krediler için geçerlidir. Diğer Peugeot modelleri ve kredi şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Arkas Otomotiv'e başvurabilirsiniz.


Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

4 yaş ve üstü araçlara, yaşının 4 katı indirim Arkas Otomotiv Ford'da. Tüm Ford Binek ve Transit Connect araçların dahil olduğu kampanya; periyodik bakım, mekanik onarım, lastik, aksesuar ve FordStil gibi bir çok alışverişi kapsıyor. *31 Aralık 2014'e kadar geçerlidir. Kaporta işlemleri kampanyaya dahil değildir.

İzmir
Gaziemir

 

Peugeot’nu şimdi al, 2014 yılında ödemeye başla
Peugeot Arkas Otomotiv’de fırsatlar bitmiyor. Segmentlerinin en beğenilen modellerinden olan Peugeot 208, 3008 ve 5008 modellerini Ağustos ayında satın alan müşteriler, ödemelerini %0’dan başlayan faiz oranlarıyla 2014 yılının Ocak ayında yapabiliyorlar. Ayrıca, Peugeot 508 modeli için 30 bin TL’ye 20 ay %0 faiz imkanı sunuluyor. Peşin alım yapmak isteyen binek araç müşterileri ise 4 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor. Ayrıca, ticari araçlarda kobilere özel fırsatlar dikkat çekiyor.

İzmir
Gaziemir

 

Arkas Otomotiv Peugeot'dan Ramazan bereketi
Arkas Otomotiv Peugeot, ramazan ayında 208, 508, 3008 ve 5008 modellerini almak isteyen müşterilere birçok avantaj sunacak.
Peugeot 208, 508, 3008 ve 5008 modellerini Ramazan ayında satın alan müşteriler, ödemelerini yüzde 0'dan başlayan faiz oranlarıyla aralık ayında yapabilecek.
Düzenlenen kampanya kapsamında binek araç sahibi olmak isteyen müşterilere, yüzde 0'dan başlayan faiz ve 48 aya varan vade imkanı sunulurken, peşin alım yapmak isteyenler de 6 bin liraya varan indirim sağlanacak. Ayrıca, ticari araçlarda kobilere özel fırsatlar temmuz ayında da devam edecek.

Bu arada Peugeot 208'in sınırlı sayıda üretilen Urban Soul serisi de Arkas Otomotiv Peugeot Yetkili Satıcıları'nda satışa sunuluyor. Urban Soul modelinin kullanıcılarına sunduğu ekipmanlar arasında, krom aynalar, arka park sensörü, sis farları, urban soul koltuk ve kapı döşemeleri, stickerlar, krom süslemeli deri direksiyon simidi, SMEG ekran yer alıyor.
 

 


  

Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

Tüm binek ve ticari modellerde 18.000 TL'ye 18 ay 0 faizli kredi fırsatı. Hemen Ford Yetkili Satıcısı Arkas Otomotiv'e gelin 18.000 TL'ye 18 ay faizli kredi fırsatıyla veya peşin alımlara özel indirimlerle, ister binek modellerle doya doya gezin ister ticari modellerle işinizi sağlama alın.
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000 TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsit edilen 578 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisininin aylık toplam maliyet oranı %0.35, yıllık toplam maliyet oranı %4,15 olmaktadır. Kredi kampanyası 1.0 lt EcoBoost ve Kuga modellerinde geçerli değildir. Görselde belirtilen fiyatlar araçların baz modelleri için verilmiş olup peşin alımlarda geçerlidir. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km'de 4.1 L ile 7.7 L arasında. CO, emisyon değerleri ise 107g/km ile 187g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir.

 


 

 


Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

24.000 TL’ye 24 ay %0 faiz avantajıyla Ford sahibi olma fırsatı Aralık'ta da devam ediyor! Üstelik Fiesta ve C-MAX’te 750 TL'ye, Yeni Focus, Mondeo, Kuga ve Yeni Ranger’da 1500 TL'ye, Transit Connect’te ise 1000 TL'ye varan takas desteği de sizleri bekliyor.
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı %0,21, yıllık toplam maliyet oranı %2,52; tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı %0,19, yıllık toplam maliyet oranı %2,28 olmaktadır. 


Bursa
Yalova Yolu

İzmir

Karşıyaka

 

Kış gelmeden Ford yetkili servislerine gelenler, ister binek, ister hafif ya da orta ticari tüm Fordlar'ın kış kontrolünü ücretsiz yaptırıyor!
Üstelik kampanyamıza katılan herkes, ön fren balatalarında %20 indirim, KDV dahil 395 TL ve üzeri harcamalarda ön cam silecekleri hediyesi, Michelin veya Pirelli marka 4 lastik alımında 80 TL değerinde Migros hediye çeki ve World Bonus ve Axess kredi kartlarına da çok özel taksit fırsatlarından yararlanabilecek.


İzmir
Gaziemir

 

Stoklarla sınırlı olan kampanya 31.12.2012 tarihine kadar Peugeot Finan’tan kredi kullanan gerçek kişiler için dosyanın Peugeot Finans tarafından kabul edilmesi şartı ile kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.%0 faizi 20.000 TL kredi uygulaması Peugeot Finans tarafından belirlenen vadeli krediler için geçerlidir.İlk taksit Nisan 2013 tarihinde başlayacktır.Kampanyaya katılan tüm Peugeot modelleri ve kredi şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Arkas Otomotiv Peugeot yetkili Satıcıları’na başvurabilirsiniz.

 

 

 

İzmir
Karşıyaka

 

Yeni Yıla Opel Astra Classic ile girin!
Astra Classic'den daha iyisi fiyatı! Üstün donanımlı Opel Astra Classic modellerini Arkas Otomotiv'den avantajlı fiyatlarla şimdi alın Mayıs 2014'te ödemeye başlayın. 37.745 TL'den başlayan avantajlı fiyatlar Arkas Otomotiv'de.

Tüm Arkas Otomotiv Bayileri

Volcar Bayileri

Bu kampanya Arkas Otomotiv ve Petrol Ofisi işbirliğiyle gerçekleşmektedir.

Arkas Otomotiv ve Volcar Bayilerinden 0 km. ve 2. el araç alımlarında ve servis hizmetlerinde geçerlidir.

İlave montaj veya kart bedeli talep edilmez.

Araçların depo girişlerine kesme ve delme işlemi yapılmadan montajı yapılan bir çip sayesinde Automatic logolu Petrol Ofisi yakıt istasyonlarında geçerlidir.

Her yakıt alımında %2 indirim sağlar.

Bu çip'in belirlenen kredi kartı ve Petrol Ofisi Positive Kart ile eşlenmesi akabinde hemen devreye girer.

Kullanıcının mevcut indirim ve kampanyalardan faydalanmasına engel değildir.

Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Finansbank ve HSBC Kredi kartlarında geçerlidir.

Kredi kartı eşleme işlemleri Arkas Otomotiv ve Volcar Bayilerinde yapılabileceği gibi tüm Petrol Ofisi istasyonlarında da yapılabilmektedir.

Kart ve Çip değişiminde yeni sözleşme yapılır.

LPG’li araçlarda geçerli değildir.

Ağır Ticari araçlarda geçerlil değildir.


arkas
arkas
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© Arkas Otomotiv A.Ş. - 2014 Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları
arkas