YENİ OPEL INSIGNIA

KUSURSUZ ALMAN YORUMU: YENİ INSIGNIA. ÜSTÜN VERİMLİLİK, SPORTİF GÖRÜNÜM, YENİLİKÇİ INTELLILUX LED® PIXEL FAR SEÇENEĞİYLE KARŞINIZDA.

HER AÇIDAN MÜKEMMEL.

AGR onaylı ön koltuklar sırt ağrılarının önlenmesine yardımcı olur, yola konsantre olmanızı sağlar ve konforunuzu maksimuma çıkartır.

1. Ergonomi onayı Almanya’da verilmiştir. Ergonomi konusunda uzman doktorlardan oluşan bağımsız bir merkez olan Sağlıklı Sırtlar Kampanyası (AGR) tarafından onaylanmıştır.

2. Uzatılabilir bacak minderi: Koltuğu boyunuza en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.

3. Isıtma ve soğutma: Tüm yolcular için sunulabilen ısıtma özelliği soğuk kış günlerine daha keyifli bir başlangıç yapmanızı sağlarken sürücü ve ön yolcu için sunulan soğutma özelliği ise sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı sağlar.

AGR onaylı ergonomik spor koltukları tercih ederek birinci sınıf özelliklere sahip olabilirsiniz:

4. 18-yönlü ayarlanabilir, hafıza özelliğine sahip sürücü koltuğu: Elektrikli koltukları vücut şeklinize göre ayarlayabilir, farklı sürücüler için hafıza ayarını kullanabilirsiniz.

5. Masaj özelliği: Tek bir tuşa basarak AGR sürücü koltuğunuzun sırtınıza masaj yapmasını sağlayabilirsiniz.

INTELLILUX LED® PIXEL FARLAR

LED Pixel Farlar üstün Alman teknolojisiyle 168 far bölmesini barındırır. Hem size iyileştirilmiş bir görüntü sunar hem de öndeki ya da karşıdaki sürücülerin gözlerini kamaştırmaz.

GÜVENLİK VE YENİLİKLER.

INTELLILUX LED® PIXEL FARLAR

Opel’in yeni aydınlatma teknolojisi IntelliLux LED® Pixel farlar, 168 far bölmesinden oluşarak gecenizi kusursuz aydınlatır. Karşıdan gelen sürücülerin gözlerini almadan gece yolculuklarını keyfe dönüştürür.

YAYA TANIMA ÖZELLİĞİYLE AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ

Yeni Insignia, aracın ön tarafında bir yaya, araç ya da nesne tespit ettiğinde aracı yavaşlatır ya da fren yaparak güvenliğinizi sağlar.

ARKA ÇAPRAZ UYARI SİSTEMİ

Arka Çapraz Uyarı Sistemi, bir park noktasından veya garajınızdan geri geri çıkarken Yeni Insignia’nızın arkasında hareket eden nesneleri algılar ve sizi uyarır.

TRAFİK İŞARET TESPİT SİSTEMİ

En yeni nesil Trafik İşaret Tespit Sistemi, hız sınırlarını ve diğer trafik işaretlerini algılayarak sürücü bilgi ekranı veya Head-Up Display ekranına yansıtır.

TAKİP MESAFESİ GÖSTERGESİ

Takip Mesafesi Göstergesi, size rahat bir sürüş deneyimi sağlar. Otomatik olarak öndeki aracın hızını algılayarak olması gereken mesafeyi bildirir.

ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ İLE ŞERİT İHLALİ UYARI SİSTEMİ

Şerit Koruma Özelliği İle Şerit İhlali Uyarı Sistemi, şeritlerin sinyal verilmeden değiştirilmesi durumunda sürücüyü uyarır ve hafif bir direksiyon müdahelesi ile aracı şeritte tutmaya yardımcı olur.