ÖZELLİKLER

Yeni Ford Transit Courier

Her Transit ticari araç gibi yetenekli, güvenilir ve yüksek yakıt verimliliğine sahip, bir Ford binek araç gibi rahat, sürmesi keyifli ve akıllı teknolojiler ile dolu. İşte, Yeni Transit Courier.

Kompakt boyutu ticari araca yüksek bir manevra kabiliyeti kazandırıyor ve sınıfının en iyi dönüş çaplarından biri sayesinde kalabalık, dar sokaklardan ve sıkışık park alanlarından kolayca geçebilirsiniz.

Transit Courier'in küçük görünümüne aldanmayın sakın; 2,3 metreküplük yük hacmi, aynı sınıftaki diğer araçlara göre %10 daha fazla yük hacmi sağlar. 'Katlanıp kapanabilen' yolcu koltuğu ile katlanır bölme seçeneğini tercih ederseniz, 2,59 metrelik sınıfında lider bir yük uzunluğu elde edebilirsiniz.

Birçok kez durmanız gerekse bile, bunların çoğu yakıt almak için olmayacaktır. Gelişmiş 1,5 litre ve 1,6 litre Duratorq dizel motorlar, üstün yakıt ekonomisi ile birlikte düşük emisyon sağlar.

ESP, Yokuş Kalkış Desteği gibi gelişmiş teknolojiler (diğer birçoğu ile birlikte), her yolculuğu mümkün olduğunca güvenli, kolay ve stressiz hale getirmeyi amaçlıyor.

Yeni Transit Courier'i yakından tanıyın; tasarım, sürüş deneyimi, avantaj ve maliyetler, performans ve verimlilik, güvenlik ve koruma, gövde tipleri ve kapasite özellikleriyle modelleri keşfedin.