ÖZELLİKLER

Yeni Ford Tourneo Courier

Kullanışlılık, geniş alan ve yakıt ekonomisi istiyorsunuz. Konfor, tarz ve teknoloji arıyorsunuz. Ama bütün bu özellikleri, alması ve kullanması bütçenize uygun olan bir ticari araçta bulabilir misiniz?

Akıllı bir ticari araçsa, evet: Yeni Tourneo Courier. Bu kompakt, ferah araç, dört kişi için yeterince iç hacim sağlar; ayrıca tüm eşya ve yükleri rahatlıkla taşıyabilir. Esnek koltuk yapısıyla iç alandan en iyi şekilde yararlanabilir, akıllı eşya bölmeleri ve özellikleri sayesinde tüm eşyalarınızı kolayca düzenler ve yerleştirirsiniz.

Sahip olduğu teknolojiler arasında, telefon görüşmelerinizi ellerinizi kullanmadan yapmanızı sağlayan Ses Kontrollü Ford SYNC de bulunur. Ford SYNC sistemi gelen yazılı mesajlarınızı bile size sesli olarak okuyabilir.

Seçiminiz, ister tutumlu 1.5L veya 1.6L bir dizel motor; ister ödüllü, verimli 1.0L EcoBoost benzinli motorumuz olsun, piyasadaki yakıtı en tasarruflu kullanan araçlardan birine sahip olacaksınız.

Kompakt ve şık, esnek ve ekonomik, ayrıca becerikli özellik ve teknolojilerle dolu: Yeni Ford Tourneo Courier’de bir ticari araçta aradığınız özellikleri fazlasıyla bulabilirsiniz.

Yeni Tourneo Courier'i daha yakından tanıyın; tasarım, sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, emniyet ve güvenlik özellikleri ve modellerini keşfedin.